d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev13940414243476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 05:00am
Quote (lszcz @ Jul 1 2010 10:58am)
tez watpie cuz trzeba 600deu na roboty, 200 na stocznie i 1.8k na techa do mtkow a watpie zeby ktokolwiek uzbieral 2.6k deu do dzis wieczor :x

@praca paintowa z u63 :ph34r:
http://img152.imageshack.us/img152/9563/nosz.jpg


jak coś to moge dopomoc photoshopowym skillem(?) :D
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 05:00am
Demotywator
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 05:01am
Quote (Hubas @ Jul 1 2010 01:00pm)
Demotywator


ale jakis w pyte
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 05:01am
Quote (Grigo @ 1 Jul 2010 12:01)
ale jakis w pyte


~~ nicka takiego mam :E
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 05:02am
Quote (Hubas @ Jul 1 2010 01:01pm)
~~ nicka takiego mam :E


To tez :D
Ktos juz wczesniej mowil, zeby na obrazek sojuszu dac demota, ale jakeigos fajnego.
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 05:04am
Quote (Grigo @ 1 Jul 2010 12:02)
To tez :D
Ktos juz wczesniej mowil, zeby na obrazek sojuszu dac demota, ale jakeigos fajnego.


a można coś poszukam.

Hmmm, to ja muszę buddy wysłać ;-)
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 1 2010 05:05am
Quote (Hubas @ 1 Jul 2010 13:04)
a można coś poszukam.

Hmmm, to ja muszę buddy wysłać ;-)


fffuuu demoty? oklepane takie :X lepiej zrobic jakis low obrazek juz imo
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 05:09am
Quote (lszcz @ 1 Jul 2010 12:05)
fffuuu demoty? oklepane takie :X lepiej zrobic jakis low obrazek juz imo


mi to zasadniczo różnicy nie robi. oby jak najszybciej mt mieć!
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 05:11am
Quote (Hubas @ Jul 1 2010 01:09pm)
mi to zasadniczo różnicy nie robi. oby jak najszybciej mt mieć!


:D
Demoty oklepane owszem, ale zdarzaja sie perelki... jak chcecie.
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 05:17am
coś się pomyśli ;-)
Go Back To Polska Topic List
Prev13940414243476Next
Add Reply New Topic New Poll