d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev13940414243207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 6 2010 02:55am
normalnie gras na necie ? ;]
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 6 2010 07:01am
jak tam marcin idzie :P ?
jakies nowe firefight dzis robicie :( ?
ja pogralem troche w ncaa 07 pilke jajowata i troche achivow zrobilem i w feeding frenzy tak samo
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 6 2010 07:39am
wczoraj po Enurze zasnalem od razu :D

Dzis jest planowane firefighty robic ale niem czy nie bedziem klepac w takim squadzie jak endura :<
MIelismy podwójny hardcore wczoraj, od 3 seta zaczely sie takie lagi ze myslelismy ze w matrixa gramy ;]
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 6 2010 07:47am
haha a kogo jeszcze zwerbowaliscie :D ?
jak wczoraj do 3 rano nie gralm zasnalem o 11 wstalem o 9 i taki wyspany jestem ze nie wiem ^^

This post was edited by Patryk1991 on Aug 6 2010 07:48am
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 6 2010 07:48am
Quote (Patryk1991 @ 6 Aug 2010 15:47)
haha a kogo jeszcze zwerbowaliscie :D ?


Ja , bzyczek i dwoch jego kumpli czy ktos tam, ale ogarnięci jak nie wiem. Co jedną kreskę mówili kto tera, co i jak.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 6 2010 07:50am
hardkorowcy mowisz
z kim ja teraz tego endura zrobie :cry:

a ile te video logi zbierales ?
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 6 2010 08:04am
Quote (Patryk1991 @ 6 Aug 2010 15:50)
hardkorowcy mowisz
z kim ja teraz tego endura zrobie  :cry:

a ile te video logi zbierales ?


nie wiem :< ale wziolem misje mombasa streets na easy i jechalem inzyierow i audio phile. http://konsolowisko.pl/poradniki-do-gier/1239-halo-3-odst-poradnik <- tu masz mape + video z ostatnio
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 6 2010 08:07am
Quote (m4rc1n3k @ 6 Aug 2010 10:04)
nie wiem :< ale wziolem misje mombasa streets na easy i jechalem inzyierow i audio phile. http://konsolowisko.pl/poradniki-do-gier/1239-halo-3-odst-poradnik  <- tu masz mape + video z ostatnio


a gdzie tam poradnik po audio jest
chyba musze sie zajeretroeac :(
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 6 2010 08:16am
Quote (Patryk1991 @ 6 Aug 2010 16:07)
a gdzie tam poradnik po audio jest
chyba musze sie zajeretroeac :(


no musisz. :<

Quote
Audiophile (75 GS)
Find all Audio Logs, alone or with another ODST.

Znajdź wszystkie zapisy audio porozrzucane po New Mombasa. Łącznie jest ich 29. Gdy znajdziesz je wszystkie, odpal misję Data Hive - tam znajdziesz ostatni, trzydziesty zapis audio.

Mapka: http://www.msxbox-world.com/features/Halo-3-ODST/index.php.
Ostatni zapis audio:
http://www.youtube.com/watch?v=ErEpBRnLtHc


This post was edited by m4rc1n3k on Aug 6 2010 08:16am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 6 2010 08:22am
ok dzieki pozniej sie zabiore za zbieranie :)
Go Back To Polska Topic List
Prev13940414243207Next
Add Reply New Topic New Poll