d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev13940414243594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 22 2010 02:13pm
Quote (Hate_Me @ 22 Jun 2010 22:11)
Gdzie kupie takie wąziutkie czerwone szele? - Jak te, na clothes of london.
Szkoda mi wydawać tyle hajsu na COL ;/

Na bazarze szele są, ale szerokie, chce wąskie <333


na angielskiej stronce warriora ewentualnie, nigdzie indziej cienkich nie dostaniesz, ja z col mam białe i czerwone od ponad roku i nadal są jak nowe praktycznie, mimo niezliczonej liczby gigów tudzież innych wydarzeń, nie rozciągają się i te klamry nadal zajebiście trzymają, są warte swojej ceny :)

Quote (Jagiell @ 22 Jun 2010 22:12)
Można też tak :)

Co do Conversów. Czym rozpuszczę klej ;> ? Rozpuszczalnikiem da radę to wyczyścić ? Tak żeby nie rozkleiło mi buta i nie zniszczyło.


tylko rozpuszczalnikiem, najpierw sprawdź gdzies na języku, czy kolor nie puści, a potem delikatnie wacikiem zmyj ten klej

This post was edited by heszu on Jun 22 2010 02:13pm
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 22 2010 02:20pm
Quote (heszu @ Jun 22 2010 08:13pm)
na angielskiej stronce warriora ewentualnie, nigdzie indziej cienkich nie dostaniesz, ja z col mam białe i czerwone od ponad roku i nadal są jak nowe praktycznie, mimo niezliczonej liczby gigów tudzież innych wydarzeń, nie rozciągają się i te klamry nadal zajebiście trzymają, są warte swojej ceny :)



tylko rozpuszczalnikiem, najpierw sprawdź gdzies na języku, czy kolor nie puści, a potem delikatnie wacikiem zmyj ten klej


Dzięki tak zrobię, ale to jutro. A dziurkę mówisz zszyć normalną nicią ?
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 22 2010 02:21pm
Quote (Jagiell @ 22 Jun 2010 22:20)
Dzięki tak zrobię, ale to jutro. A dziurkę mówisz zszyć normalną nicią ?


tylko zaszyj tak, żeby nie ściskać tego tylko tak jakby z nici taką łatkę zrobić, rozumiesz o co mi chodzi ?
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 22 2010 02:26pm
Quote (heszu @ Jun 22 2010 08:21pm)
tylko zaszyj tak, żeby nie ściskać tego tylko tak jakby z nici taką łatkę zrobić, rozumiesz o co mi chodzi ?


Tak, bo wtedy materiał nieprzyjemnie się zmarszczy. Albo jakiś kawałek materiału zaszyję od środka. Najlepsze jest to, że nie zrobiła się duża dziurka tylko ta czarna część jest przebita. Jutro wstawię zdjęcie jak to wygląda.

This post was edited by Jagiell on Jun 22 2010 02:26pm
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 22 2010 02:27pm
o to powiem Ci czy warto cokolwiek robić, więc na razie zostaw to ;d
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 22 2010 02:28pm
Quote (heszu @ Jun 22 2010 08:27pm)
o to powiem Ci czy warto cokolwiek robić, więc na razie zostaw to ;d


Tak zrobię. Trochę offtop, ale nt. ubrań. Jutro to wstawię, bo teraz spadam spać. Dobrej nocy ;)
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 22 2010 02:29pm
Quote (Jagiell @ 22 Jun 2010 22:28)
Tak zrobię. Trochę offtop, ale nt. ubrań. Jutro to wstawię, bo teraz spadam spać. Dobrej nocy ;)


kolorowych snów ; o
Banned
Posts: 9,509
Joined: Jan 6 2008
Gold: 93.00
Warn: 70%
Jun 22 2010 02:54pm
Quote (heszu @ Jun 22 2010 08:29pm)
kolorowych snów ; o


i teraz murzynki i azjatki mu się będą śnić ;<
Member
Posts: 703
Joined: Mar 21 2010
Gold: 0.00
Jun 22 2010 03:06pm
Szukam bluzy takiej jak nosi Justin Bieber
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 23 2010 01:27pm
Pytanie. Jak zawiązać śledzik. Z reguły nie robię tego sam ;D proszę o pomoc. ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev13940414243594Next
Add Reply New Topic New Poll