d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > __ Siatkówka > Temt Oficjalny
Prev1394041424375Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 1 2012 01:35pm
Quote (Patryk1991 @ 1 Mar 2012 20:34)
Ciekawy jestem jak nam na olimpiadzie wyjdzie :)


ameryka slabo gra w siatkowke
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
Mar 1 2012 01:52pm
Kurwa, to co się przed chwilą działo w Turcji w głowie się nie mieści. Od razu Arkas powinien zostać zdyskwalifikowany.
Member
Posts: 630
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1.42
Warn: 80%
Mar 1 2012 02:00pm
Quote (KRULIK @ Mar 1 2012 09:52pm)
Kurwa, to co się przed chwilą działo w Turcji w głowie się nie mieści. Od razu Arkas powinien zostać zdyskwalifikowany.


a co sie stalo?
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
Mar 1 2012 02:35pm
Quote (BandyckieRzycie @ 1 Mar 2012 21:00)
a co sie stalo?


Speaker darł mordę przez mica jak ruskie serwowali, z trybun rzucali coś na parkiet te brudasy, sędzia tak się strachał, że co sporna akcja to na korzyść turasów. Właściwie tylko przez to wygrali złotego seta i przeszli dalej, ale już bilety mam i ja tych turków przywitam na final four...
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Mar 1 2012 02:41pm
Quote (EustachyMotyka @ Mar 1 2012 09:35pm)
ameryka slabo gra w siatkowke


znow pierdolisz
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 13 2012 04:18pm
Swider zakonczyl kariere :(
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Mar 13 2012 04:20pm
Quote (Patryk1991 @ 14 Mar 2012 00:18)
Swider zakonczyl kariere :(


i został trenerem farta kielce :drool:
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
Apr 11 2012 01:51pm
Śledzi ktoś w ogóle ligę? Właśnie się zakończyło spotkanie, niestety ostatnie półfinałowe.
Finał:
Asseco - Skra
O 3. miejsce
Jastrzębski - Zaksa.
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
Apr 17 2012 01:41pm
1:0 dla Resovii, widział ktoś? Jak wrażenia i prognozy na dalsze spotkania?
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Apr 17 2012 01:45pm
Quote (KRULIK @ 17 Apr 2012 21:41)
1:0 dla Resovii, widział ktoś? Jak wrażenia i prognozy na dalsze spotkania?


Ja. 3:1.
Wole jakoś Skre ale wydaje mi się, że jutro Rzeszów znowu wygra :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1394041424375Next
Add Reply New Topic New Poll