d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev1394041424347Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 6 2010 11:16am
Quote (umbrela @ 6 Jun 2010 17:47)
podoba mi się Adrian w twoim profilu czarny skin :D


zajebisty co nie Karolu :D
ja tu widzę, że się z nowym orbem lansujesz, a nie możesz mi 3 sks oddać! nieładnie :D
jak tam sesja btw ?
Member
Posts: 4,098
Joined: Oct 23 2009
Gold: 0.00
Jun 6 2010 11:19am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 6 2010 11:21am
Quote (Komandos @ 4 Jun 2010 16:09)
gibałem troche


jak sie nudzisz w kolko i krzyzyk grasz ? :P
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Jun 6 2010 11:36am
€dit :)
http://i45.tinypic.com/j6pjmg.jpg

This post was edited by [GuMiS] on Jun 6 2010 11:55am
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jun 6 2010 11:52am
NVM zresztą

This post was edited by SuperAmazonka on Jun 6 2010 11:52am
Member
Posts: 8,310
Joined: Sep 19 2008
Gold: 1,050.00
Jun 6 2010 11:58am
Quote (mysz15 @ Jun 2 2010 05:17pm)
lol!!!!

Widać ze to forum o grze komputerowej bo nie ma tu jednego choćby średniego kolesia:D
Same bazylozaury! Do tego 3/4 wyglada jednakowo^^ Jakbym pojechal na zlot jsp w celu sklepania jednego z userów
wczesniej z 10 ziomali dostalo by wpierdol zanim bym trafil na tego co trzeba^^

Po ogladnieciu tego topiku moja samoocena znacznie wzrosla.
Dziekuje Ci polska sekcjo jsp! :wub:


To że Cię rozjebało od szamponu w dupie nie oznacza, że jesteś zajebisty.
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Jun 6 2010 03:20pm
Quote (heszu @ 6 Jun 2010 14:16)
to powiem tak, ogólnie Przestań Pić jest z Gniezna :D
a Ty w Poznaniu się kręcisz ?, bo ogólnie rzecz biorąc to ja tutaj studiuję a moje rodzinne miasto to Zamość :D
byłeś może na gigu Rewizja + Sandalsi ?, a jak nie to czy wybierasz się 12.06 do Mięsnej na pankrokowy początek wakacji czy coś w ten deseń ?


nie słucham i nie słuchałem punk rocka. po prostu zawsze lubiłem bawić się z pankami i byłem przez 4 lata z wokalistką zespołu Babayaga ojo, Doris ;)
teraz słucham dubstepu, ale z chęcią wybiorę się na wspominkowe pogo oczywko pod samę sceną :D
Member
Posts: 19,757
Joined: Jul 8 2009
Gold: 333.94
Warn: 100%
Jun 6 2010 03:38pm
masywne ilpsci fejspalma wszyscy nawet na pół hita nie są wystarczyłoby spojrzeć lub tupnąc nóżką

This post was edited by whookash on Jun 6 2010 03:38pm
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Jun 6 2010 03:39pm
Quote (whookash @ 6 Jun 2010 22:38)
masywne ilpsci fejspalma wszyscy nawet na pół hita nie są wystarczyłoby spojrzeć lub tupnąc nóżką


dzięki za info e-napinaczu. jak to miło usłyszeć życzliwą opinię.
Member
Posts: 19,757
Joined: Jul 8 2009
Gold: 333.94
Warn: 100%
Jun 6 2010 03:40pm
Quote (gwyneed @ 6 Jun 2010 23:39)
dzięki za info e-napinaczu. jak to miło usłyszeć życzliwą opinię.


np dziekuje za uwagę ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1394041424347Next
Closed New Topic New Poll