d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev139404142431383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jul 21 2010 12:24pm
Quote (kanapanarozna @ Jul 21 2010 07:55pm)
NO BO MAMA MI DALA 10 ZL NA STEAMA NIE GRAM Z NSAMI


multi jeść, multi srać
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Jul 21 2010 01:01pm
no to stawiać serwa/szukać jakiegoś privata pustego :angry:
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Jul 22 2010 02:53pm
KUPIŁEM STEAMA! WIELKI DZIEN !
Member
Posts: 1,359
Joined: Aug 15 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 22 2010 03:13pm
ja tydzien temu. nic ciekawego
Member
Posts: 3,732
Joined: Jul 21 2006
Gold: 18,860.20
Jul 22 2010 03:16pm
jak się nie ma pojęcia to nic ciekawego
Member
Posts: 3,732
Joined: Jul 21 2006
Gold: 18,860.20
Jul 22 2010 03:17pm
sry :<:<

This post was edited by Pumer on Jul 22 2010 03:17pm
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jul 22 2010 03:19pm
Quote (DivineHero @ 22 Jul 2010 21:53)
KUPIŁEM STEAMA! WIELKI DZIEN !


Ja 5 i pół roku temu i też jest spoko.
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Jul 22 2010 03:32pm
Quote (myl0rd @ 22 Jul 2010 22:19)
Ja 5 i pół roku temu i też jest spoko.


no jestes moim bogiem moge cie dotknac ?
Member
Posts: 14,638
Joined: Aug 29 2006
Gold: 618.72
Jul 22 2010 03:34pm
Quote (myl0rd @ Jul 22 2010 11:19pm)
Ja 5 i pół roku temu i też jest spoko.


04

1.6+source

ez
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 22 2010 04:50pm
nie wiem czy kupie tego steam bo sie medal of honor beta zakochalem :love:
Go Back To Polska Topic List
Prev139404142431383Next
Add Reply New Topic New Poll