d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev139404142431249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Mar 18 2010 08:41am
Quote (zaki @ Mar 18 2010 03:39pm)
a co myslicie o takim:

ST 45res 15ed 33fcr 111mana 8abs ?


nie rozśmieszaj mnie :D

bez 35 fcr to nawet na TG nie wystawiaj ^^
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 18 2010 08:44am
dropi nice items socketables na krowach ?

czy gdzie najlepiej ?

a upg magefisty co do kostki need ?

This post was edited by zaki on Mar 18 2010 08:46am
Member
Posts: 6,774
Joined: Jun 24 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 18 2010 08:56am
Ktos chetny na laddera? zaczac odrazu po resecie? mam juz ze 3 osoby?
Soso, soso, smither
pisac ;) tutaj kto chetny, odezwe sie na gg
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 18 2010 09:26am
Quote (necyk @ Mar 18 2010 02:56pm)
Ktos chetny na laddera? zaczac odrazu po resecie? mam juz ze 3 osoby?
Soso, soso, smither
pisac ;) tutaj kto chetny, odezwe sie na gg


cry cuz locked & scammed :(
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 18 2010 09:29am
Quote (zaki @ 18 Mar 2010 15:44)
dropi nice items socketables na krowach ?

czy gdzie najlepiej ?

a upg magefisty co do kostki need ?


up
Banned
Posts: 4,498
Joined: Jan 1 2009
Gold: 0.11
Warn: 90%
Mar 18 2010 09:55am
każdy gada, że zaraz reset itp.

wiadomo kiedy?! ;)
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Mar 18 2010 09:56am
Quote (Scyzoryk @ 18 Mar 2010 16:55)
każdy gada, że zaraz reset itp.

wiadomo kiedy?! ;)


23go
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 18 2010 09:56am
Quote (Scyzoryk @ Mar 18 2010 03:55pm)
każdy gada, że zaraz reset itp.

wiadomo kiedy?! ;)


23 Marca ;)
Banned
Posts: 4,498
Joined: Jan 1 2009
Gold: 0.11
Warn: 90%
Mar 18 2010 10:01am
Quote (DnBBoY @ 18 Mar 2010 16:56)
23 Marca ;)


oo to fajnie, muszę zainstalować diabła i będę na nld wchodził w gry "o free" ;)

This post was edited by Scyzoryk on Mar 18 2010 10:02am
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 18 2010 10:45am
jest jakis sposob na kraine ?
Go Back To Polska Topic List
Prev139404142431249Next
Add Reply New Topic New Poll