d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009 Dogrywka
Prev1394041424351Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 16,225
Joined: Sep 25 2005
Gold: 10.00
Dec 30 2009 07:23am
Quote (pan_telewizor @ Dec 30 2009 03:21pm)
widzisz, gowno mnie obchodzi jaki jezyk miales obowiazkowy, piszesz dobrowolnie po angielsku i kaleczysz, sszkola nie ma z tym nic wspolnego

adres daj, pizze ci zamowie


wolal bym browara :D

Quote (Azur3 @ Dec 30 2009 03:22pm)
Wirklich? Sag' mal etwas denn.


rage ? :D

du bist ein huresohn ?
Member
Posts: 8,775
Joined: Oct 3 2007
Gold: 95.00
Dec 30 2009 07:23am
Quote (DrumAndBase @ Dec 30 2009 01:21pm)
Wpiszę to sobie w cv ;)

Kurwa jaki ty jesteś pojebany. Idź się przewietrz ;d


takie słowa z twojej mordy naprawde brzmią śmiesznie. Ale nie bój się i tak nie wygrasz bo za bardzo sie tym podniecasz...
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 30 2009 07:23am
Quote (killah-pl @ Dec 30 2009 02:23pm)
zaraz kurwa całe jsp na mnie zagłosuje


czekamy
Member
Posts: 22,686
Joined: Jan 12 2007
Gold: 1.48
Dec 30 2009 07:23am
Quote (CoD_id @ Dec 30 2009 03:23pm)
Turbine to dopiero byl zdrowo przyjebany z tego co pamietam.


Pamiętam jak dzisiaj listę "Plebów-pojebów" w jego sygnaturze.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 30 2009 07:23am
Quote (nosecret4hoppers @ Dec 30 2009 02:23pm)
lol'ed ... other made topic to vote for #1 and I voted #2... :)))

xDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 161,550
Joined: Oct 18 2006
Gold: 4.03
Warn: 20%
Dec 30 2009 07:24am
Quote (arabb @ Dec 30 2009 06:22am)
POKEMON LOW






Which one should I use then?
Member
Posts: 12,174
Joined: Jul 4 2008
Gold: 0.00
Dec 30 2009 07:24am
Quote (Zwick @ 30 Dec 2009 16:23)
kalavkalash bruno banani bla polski jkasde dlaspe rusldu


wypierdalaj
Member
Posts: 29,034
Joined: Jul 11 2008
Gold: 0.00
Dec 30 2009 07:24am
RUWNIERZ_WITAM
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2009 07:24am
Quote (D2LostInTime @ Dec 30 2009 02:23pm)
RUWNIERZ_WITAM


cze

Quote (GRATS @ Dec 30 2009 02:24pm)
http://i50.tinypic.com/2vmeyko.gif

http://i45.tinypic.com/2pr75ag.jpg

Which one should I use then?


AHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH

SECOND PLS

This post was edited by kabas on Dec 30 2009 07:24am
Member
Posts: 712
Joined: Dec 3 2009
Gold: Locked
Dec 30 2009 07:24am
ok
Go Back To Polska Topic List
Prev1394041424351Next
Closed New Topic New Poll