Quote (KKnD_Master @ 28 Dec 2009 20:24)
szkoda, ze nie ma w ankiecie macieya...
tak skurwialego wannabe jeszcze nie widzialem, bycie jednym z bardziej historycznych spierdolencow tego forum nie przeszkadza mu w zgrywaniu wielkiego hejtera plebsu.. na dodatek kopiuje teksty chaosa czy tam baldyego co do slowa w co drugiej wypowiedzi
a tak to glosuje na killaha
Maciey miałby dostać Macieya? To pleonazm ;d
Quote (BjNsux @ 28 Dec 2009 20:26)
Wiesz, jakby Maciey dostal Macieya, to tak jakby Nobel dostal Nobla.
: /
This post was edited by Azur3 on Dec 28 2009 12:26pm