d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009
Prev13940414243Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 5,208
Joined: Aug 6 2009
Gold: 307.00
Warn: 50%
Dec 28 2009 12:20pm
Widze oszustwo

Od kiedy mysz15 mial 45 glosow, DnB przybylo juz z 15
Member
Posts: 5,748
Joined: Oct 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 28 2009 12:21pm
Co będzie w przypadku remisu?
Member
Posts: 5,433
Joined: Apr 10 2009
Gold: 0.00
Dec 28 2009 12:21pm
Quote (Puczman @ Dec 28 2009 08:20pm)
Widze oszustwo

Od kiedy mysz15 mial 45 glosow, DnB przybylo juz z 15


dobra anwil i tak nie wygrasz wiec nie przeszkadzaj innym

This post was edited by Hydraulik on Dec 28 2009 12:22pm
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 28 2009 12:21pm
Quote (Albarlex @ Dec 28 2009 07:21pm)
Co będzie w przypadku remisu?


nie będzie remisu
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 28 2009 12:23pm
Quote (Albarlex @ 28 Dec 2009 19:21)
Co będzie w przypadku remisu?


To są dopiero play-offy.
Member
Posts: 5,863
Joined: Aug 20 2006
Gold: 13.37
Warn: 100%
Dec 28 2009 12:24pm
szkoda, ze nie ma w ankiecie macieya...
tak skurwialego wannabe jeszcze nie widzialem, bycie jednym z bardziej historycznych spierdolencow tego forum nie przeszkadza mu w zgrywaniu wielkiego hejtera plebsu.. na dodatek kopiuje teksty chaosa czy tam baldyego co do slowa w co drugiej wypowiedzi

a tak to glosuje na killaha
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 28 2009 12:25pm
czyli już walczą tylko killah i murzyn o wejście do finałowej trójki plebów. walka zacięta.
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 28 2009 12:26pm
Quote (KKnD_Master @ 28 Dec 2009 19:24)
szkoda, ze nie ma w ankiecie macieya...
tak skurwialego wannabe jeszcze nie widzialem, bycie jednym z bardziej historycznych spierdolencow tego forum nie przeszkadza mu w zgrywaniu wielkiego hejtera plebsu.. na dodatek kopiuje teksty chaosa czy tam baldyego co do slowa w co drugiej wypowiedzi

a tak to glosuje na killaha


Wiesz, jakby Maciey dostal Macieya, to tak jakby Nobel dostal Nobla.
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Dec 28 2009 12:26pm
Quote (KKnD_Master @ 28 Dec 2009 20:24)
szkoda, ze nie ma w ankiecie macieya...
tak skurwialego wannabe jeszcze nie widzialem, bycie jednym z bardziej historycznych spierdolencow tego forum nie przeszkadza mu w zgrywaniu wielkiego hejtera plebsu.. na dodatek kopiuje teksty chaosa czy tam baldyego co do slowa w co drugiej wypowiedzi

a tak to glosuje na killaha


Maciey miałby dostać Macieya? To pleonazm ;d


Quote (BjNsux @ 28 Dec 2009 20:26)
Wiesz, jakby Maciey dostal Macieya, to tak jakby Nobel dostal Nobla.


: /

This post was edited by Azur3 on Dec 28 2009 12:26pm
Banned
Posts: 5,208
Joined: Aug 6 2009
Gold: 307.00
Warn: 50%
Dec 28 2009 12:26pm
Quote (BjNsux @ 28 Dec 2009 20:23)
To są dopiero play-offy.


Eliminacje do paraolimpiady
Go Back To Polska Topic List
Prev13940414243Next
Closed New Topic New Poll