Quote (Hastner @ Fri, 2 Oct 2009, 20:36)
To mods: I paid for this topic and serious business is doing right here. Please, don't close it.Wybory na pleba roku zbliżają się nieuchronnie.
Pragnę poznać waszych faworytów, godnych dostąpienia tego niewątpliwego zaszczytu.
Ze względu na skromną ilość opcji możliwych do zawarcia w ankiecie, wybrałem osoby, które według mnie najbardziej zasługują na to wyróżnienie.
Zapraszam do głosowania.
Na prośbę ludu, do ankiety został dodany michald13.http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=35818138&f=230 zawodnicy w tym roku sa niesamowicie mocni, rywalizacja wyrownana... moj glos jednak wedruje do myszy15. Czemu ?
jest on matolem na studiach, ktoremu za zadne skarby naszego pieknego swiata nie wytlumaczysz, ze jest tlumokiem, idiota, debilem, pajacem...
Jego posty sa bardzo mizerne, nie maja zadnego przekazu, a rejdz/flame/hejt jest naprawde kiepski. Do tego avatar rastafariiiiiii! on nie ma pojecia o tym co on reprezentuje, a argumentacja czemu go wybral:
"bo jest kolorowy"...