d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev1394041424358Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 4 2009 08:13am
Quote (bUlBaSaUr_ger @ Sun, Oct 4 2009, 04:11pm)
Juz nie tlumacz sie ty kretynie


Jest i bojanek ćpunek - sterydziarz o mózgu wielkości kropelki wody ;)

Quote (Leothyr @ Sun, Oct 4 2009, 04:13pm)
Tu nie ma "się z tobą rejdżował". Próby dopieczenia mi przez ciebie to tak jakbyś próbował wznieść się na orbitę okołoziemską pierdnięciami. Chociażbyś nie wiadomo jak się starał, najwyżej się zesrasz, a nie polecisz.


To samo działa w drugą stronę ;)

This post was edited by DrumAndBase on Oct 4 2009 08:13am
Member
Posts: 9,433
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.41
Warn: 100%
Oct 4 2009 08:14am
Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 02:13pm)
Jest i bojanek ćpunek - sterydziarz o mózgu wielkości kropelki wody ;)



To samo działa w drugą stronę ;)


huh...
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 4 2009 08:16am
Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 03:13pm)
Jest i bojanek ćpunek - sterydziarz o mózgu wielkości kropelki wody ;)



To samo działa w drugą stronę ;)


To niezwykłe, że pomimo tego odpowiadasz na każdy post skierowany w twoją stronę.
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 4 2009 08:17am
Quote (Leothyr @ Sun, Oct 4 2009, 04:16pm)
To niezwykłe, że pomimo tego odpowiadasz na każdy post skierowany w twoją stronę.


Ignoruję całąąąą masę. W tym rozśmieszyła mnie twoja nienawiść za internet. Nie ma mnie praktycznie 2 dni, a ty dalej mnie wspominasz i ciśniesz :DDD
Zniknę na rok, to też będziesz pisał, że DrumAndBase jest pierdolnięty? :DDD Cry kid
Member
Posts: 17,424
Joined: Jul 4 2007
Gold: 13,810.00
Oct 4 2009 08:18am
coz za mocne słowa
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 4 2009 08:19am
Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 03:17pm)
Ignoruję całąąąą masę. W tym rozśmieszyła mnie twoja nienawiść za internet. Nie ma mnie praktycznie 2 dni, a ty dalej mnie wspominasz i ciśniesz :DDD
Zniknę na rok, to też będziesz pisał, że DrumAndBase jest pierdolnięty? :DDD Cry kid


Mnie nie było pięć dni.
Member
Posts: 18,961
Joined: Aug 24 2007
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 4 2009 08:19am
Quote (Hastner @ Fri, 2 Oct 2009, 20:36)
To mods: I paid for this topic and serious business is doing right here. Please, don't close it.

Wybory na pleba roku zbliżają się nieuchronnie.
Pragnę poznać waszych faworytów, godnych dostąpienia tego niewątpliwego zaszczytu.
Ze względu na skromną ilość opcji możliwych do zawarcia w ankiecie, wybrałem osoby, które według mnie najbardziej zasługują na to wyróżnienie.
Zapraszam do głosowania.

Na prośbę ludu, do ankiety został dodany michald13.

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=35818138&f=230



zawodnicy w tym roku sa niesamowicie mocni, rywalizacja wyrownana... moj glos jednak wedruje do myszy15. Czemu ?
jest on matolem na studiach, ktoremu za zadne skarby naszego pieknego swiata nie wytlumaczysz, ze jest tlumokiem, idiota, debilem, pajacem...
Jego posty sa bardzo mizerne, nie maja zadnego przekazu, a rejdz/flame/hejt jest naprawde kiepski. Do tego avatar rastafariiiiiii! on nie ma pojecia o tym co on reprezentuje, a argumentacja czemu go wybral:
"bo jest kolorowy"...
Member
Posts: 3,892
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.01
Oct 4 2009 08:20am
Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 02:17pm)
Ignoruję całąąąą masę. W tym rozśmieszyła mnie twoja nienawiść za internet. Nie ma mnie praktycznie 2 dni, a ty dalej mnie wspominasz i ciśniesz :DDD
Zniknę na rok, to też będziesz pisał, że DrumAndBase jest pierdolnięty? :DDD Cry kid


ignorujesz a cały czas odpisujesz na posty
interesujące ;'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
poza tym, takich spierdoleńców sie nie zapomina ;'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 4 2009 08:21am
Quote (Xhanti @ Sun, Oct 4 2009, 04:20pm)
ignorujesz a cały czas odpisujesz na posty
interesujące ;'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
poza tym, takich spierdoleńców sie nie zapomina ;'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Guwno. Jesteś na ostro spierdolony. Jakbym znał cie w rl, to miałbym z ciebie max polew. Zobacz do lustra jak ty wygladasz. Nie potrzeba mi nic więcej.

Btw widzę, że kolejny piesek przyleciał ;d

e: a ja stąd idę. Wspominajcie mnie sobie :DDD

Iso płacz, że hawerek nie ma zjebanej mordy ;ddd

This post was edited by DrumAndBase on Oct 4 2009 08:22am
Member
Posts: 17,424
Joined: Jul 4 2007
Gold: 13,810.00
Oct 4 2009 08:21am
Quote (Xhanti @ Sun, Oct 4 2009, 02:20pm)
ignorujesz a cały czas odpisujesz na posty
interesujące ;'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
poza tym, takich spierdoleńców sie nie zapomina ;'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


nom i tak jest tez z maxi kingiem i jego epickimi failami
Go Back To Polska Topic List
Prev1394041424358Next
Closed New Topic New Poll