d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pazdziernik
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 477
Joined: Sep 9 2015
Gold: 5.00
Oct 25 2015 01:26pm
Quote (Marieusz @ Oct 25 2015 09:24pm)
no siemanko wszystkim! :) pazdziernik niedlugo sie konczy, bardzo ladna pogoda i grzybów masa, ale niedlugo jeszcze piękniejszy listopad :) macie jakies pomysly co mozna robic przez te ostatnie dni tego przepieknego miesiaca? moj ukochany Piast cisnie w lidze i jestem szczesliwy, ale jeszcze bardziej cieszy mnie ta przyjaźń i serdecznosc na tej super sekcji :) bardzo was lubie i licze, że napiszecie coś miłego, bo inaczej nie bedzie mialo sensu postowanie kolejnych miesięcy...ogolnie to jeszcze kibicuje Manchesterowi United bo graja przepiekny football :) pozdrawiam i licze, że jestescie szczesliwi z pazdziernika i niedlugo pojdziecie odwiedzic bliskich na groby!


Ćpaj więcej...
Member
Posts: 10,974
Joined: Aug 13 2015
Gold: 1,902.28
Oct 29 2015 12:40am
Quote (guwniak @ Oct 25 2015 11:26pm)
Ćpaj więcej...

nielegalny
Member
Posts: 21,575
Joined: May 13 2008
Gold: 14,501.17
Oct 29 2015 04:11am
Quote (guwniak @ Oct 20 2015 11:07am)
Październik to jeden z najchujowszych miesięcy w roku.


tak
Go Back To Polska Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll