Quote (Marieusz @ Oct 25 2015 09:24pm)
no siemanko wszystkim! :) pazdziernik niedlugo sie konczy, bardzo ladna pogoda i grzybów masa, ale niedlugo jeszcze piękniejszy listopad :) macie jakies pomysly co mozna robic przez te ostatnie dni tego przepieknego miesiaca? moj ukochany Piast cisnie w lidze i jestem szczesliwy, ale jeszcze bardziej cieszy mnie ta przyjaźń i serdecznosc na tej super sekcji :) bardzo was lubie i licze, że napiszecie coś miłego, bo inaczej nie bedzie mialo sensu postowanie kolejnych miesięcy...ogolnie to jeszcze kibicuje Manchesterowi United bo graja przepiekny football :) pozdrawiam i licze, że jestescie szczesliwi z pazdziernika i niedlugo pojdziecie odwiedzic bliskich na groby!
Ćpaj więcej...