d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czas Dokonać Wyboru Samochodu > Zastanuwka Między Dwoma
Prev13456716Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Apr 5 2013 10:37am
chłodnica, tak
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 5 2013 11:01am
Quote (Xasthur @ Apr 5 2013 03:12pm)
Robię 2x tyle kilometrów na jednym baku co kumpel benzyną 125KM (też A3).
Odpowiedź jest prosta. ~~


Dużo gorsze są osiągi na ropniaku niż na benzynie?
Member
Posts: 583
Joined: Dec 11 2008
Gold: 30.00
Apr 5 2013 11:05am
Quote (trz @ Apr 5 2013 04:03pm)
przecież nie pytał sie co mniej pali :D
1.8+gaz i koszty eksploatacji podobne, zwłaszcza teraz gdy gaz potaniał


Właśnie nie myślałem o gazie. Prawdą jest, że samochód na gazie wychodzi dużo taniej? Wiadomo, że paliwo tańsze, ale częściej przeglądy etc, i słyszałem, że często się coś pierdoli po instalacji gazu, na mocy dużo traci?
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Apr 5 2013 11:06am
ten bardziej rdzawy
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Apr 5 2013 11:12am
Quote (Dexty @ Apr 5 2013 05:05pm)
Właśnie nie myślałem o gazie. Prawdą jest, że samochód na gazie wychodzi dużo taniej? Wiadomo, że paliwo tańsze, ale częściej przeglądy etc, i słyszałem, że często się coś pierdoli po instalacji gazu, na mocy dużo traci?


nic nie traci
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Apr 5 2013 11:14am
bmw jest piekne :) szczegolnie dobrze zrobione aka wersja "clean".
Member
Posts: 583
Joined: Dec 11 2008
Gold: 30.00
Apr 5 2013 11:42am
Quote (Bart3k @ Apr 5 2013 05:12pm)
nic nie traci


W takim razie dlaczego spora masa ludzi jeździ na dieslu lub benzynie?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 5 2013 11:44am
Quote (Dexty @ 5 Apr 2013 18:42)
W takim razie dlaczego spora masa ludzi jeździ na dieslu lub benzynie?


bo ich na to stac kuchwa
Member
Posts: 583
Joined: Dec 11 2008
Gold: 30.00
Apr 5 2013 11:51am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 5 2013 05:44pm)
bo ich na to stac kuchwa


Ale skoro nic się nie traci to jaki sens jest płacić więcej?
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Apr 5 2013 11:53am
Quote (dawid9400 @ 5 Apr 2013 18:01)
Dużo gorsze są osiągi na ropniaku niż na benzynie?

Chcesz auto do jazdy czy do bicia rekordu na Nurburgring?
Go Back To Polska Topic List
Prev13456716Next
Add Reply New Topic New Poll