Quote (trz @ Apr 5 2013 04:03pm)
przecież nie pytał sie co mniej pali

1.8+gaz i koszty eksploatacji podobne, zwłaszcza teraz gdy gaz potaniał
Właśnie nie myślałem o gazie. Prawdą jest, że samochód na gazie wychodzi dużo taniej? Wiadomo, że paliwo tańsze, ale częściej przeglądy etc, i słyszałem, że często się coś pierdoli po instalacji gazu, na mocy dużo traci?