Quote (MadZombie @ 19 Mar 2011 14:25)
Podoba mi się bardziej obudowa nr 1.
2 jest gówniana z powodu podświetlania. Nie wiem co to za fetysz jak Ci się świeci.
tylko na zdjeciu jest tak przedstawiona, w rzeczywistosci nic sie tam nie swieci poza wentylatorem z przodu, ktory mozna wylaczyc przyciskiem, na gorze obudowy.
tak wyglada standardowo, ale ja wywalilem ten wentylator z przodu na rzecz 140 zwyklego:
