d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czyja Obudowa Lepsza > Vordigan Vs Bequiet - Walka O Dominacje
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Mar 19 2011 07:19am
Świecące komputery - wieś.
A laptopy to już na maksa...

This post was edited by Xasthur on Mar 19 2011 07:22am
Member
Posts: 9,092
Joined: Dec 10 2008
Gold: 3.00
Mar 19 2011 07:22am
zdecydowanie numer 2
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Mar 19 2011 07:22am
#2
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Mar 19 2011 07:22am
Quote (Vordigan @ 19 Mar 2011 13:44)
BTW:

Moja - HIGH END NA BOGATO
Jego - Budżetówka...


Rozumiem, ze to dobry zart. Buda za 300-350 zl jest budzetowka? Patrzac po tym w jaki segment rynku maja trafic to twoja tez jest budzetowka.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 19 2011 07:23am
Quote (Vordigan @ 19 Mar 2011 13:30)
wiadomka, że nikt nie zagłosuje na moją bo hejtują i zazdroszcza...
w sumie mogłem podmienić odpowiedzi w ankietach i ja bym wygrał i tak =)
a takie głąby jak eustachy to się nadają do lachy a nie oceniania obudów
moja obudowa kosztuje więcej niż cały twój komputer a za moją kartę graficzną to już mógłbym sobie kupić na własność twój dom w raz z domownikami ;o ;o ;o


1)Masz bogatych rodziców.
2)Obudowa do kompa serious business
3)masz chujowe poczucie humoru patrząc na demota w twoim profilu
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Mar 19 2011 07:25am
Quote (Vordigan @ Mar 19 2011 11:50am)
Moja:

http://img716.imageshack.us/img716/1107/haf932fulltowerchasis.jpg

Jego ~~ :

http://img33.imageshack.us/img33/2121/obudowacoolermasterrc95.jpg


PS:
Niestety nie znalazłem obrazka jego obudowy, ktory by ja ukazywal z boku, przodu oraz gory a szukalem naprawde mocno.
Juz na starcie swiadczy to o duzym stezeniu biedy jaka prezentuje jego obudowa.


Glosujemy.


Podoba mi się bardziej obudowa nr 1.
2 jest gówniana z powodu podświetlania. Nie wiem co to za fetysz jak Ci się świeci.
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Mar 19 2011 07:27am
Quote (MadZombie @ 19 Mar 2011 14:25)
Podoba mi się bardziej obudowa nr 1.
2 jest gówniana z powodu podświetlania. Nie wiem co to za fetysz jak Ci się świeci.


tylko na zdjeciu jest tak przedstawiona, w rzeczywistosci nic sie tam nie swieci poza wentylatorem z przodu, ktory mozna wylaczyc przyciskiem, na gorze obudowy.

tak wyglada standardowo, ale ja wywalilem ten wentylator z przodu na rzecz 140 zwyklego:



Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Mar 19 2011 07:28am
nie biore udzialu w ankietach zakladanych przez losowych ludzi, nawet tu nie zapostuje
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Mar 19 2011 07:29am
Quote (Vordigan @ 19 Mar 2011 13:44)
BTW:

Moja - HIGH END NA BOGATO
Jego - Budżetówka...


Twoja - jebane guwno rodem z transformers, dla nerdów i dzieciaków poniżej 13 roku życia
Jego - normalna obudowa z minimalistycznym design'em, dla normalnych ludzi
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Mar 19 2011 07:30am
Quote (Nensato @ 19 Mar 2011 14:29)
Twoja - jebane guwno rodem z transformers, dla nerdów i dzieciaków poniżej 13 roku życia
Jego - normalna obudowa z minimalistycznym design'em, dla normalnych ludzi


to
Go Back To Polska Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll