d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Hodowla Moich Niebespiecznych Psuw Rosnie
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,432
Joined: Nov 25 2009
Gold: 45.40
Oct 22 2010 08:16am
błąd w temacie
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Oct 22 2010 08:26am
O kurwa, to jest pająk. Lubię pająki.
Member
Posts: 2,636
Joined: Dec 25 2009
Gold: 0.00
Oct 22 2010 08:28am
ale sqrwiel :<
Banned
Posts: 2,503
Joined: May 8 2010
Gold: 0.77
Oct 22 2010 08:30am
Quote (HillOvCypress @ Oct 22 2010 01:26pm)
no to troche chujnia :( w kazdym razie zwroccie uwage na rozmiar jego zembuw, taki maly pajun a takie duze kly :O :drool:


a myjesz je mu blenda-med??
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Oct 22 2010 08:34am
Nienawidzę pająków.
Member
Posts: 9,092
Joined: Dec 10 2008
Gold: 3.00
Oct 22 2010 08:38am
masz taki fetysz ze podnieca Cię jak kładziesz sobie pajonka na sisuaka?
Zaden normalny człowiek w innym celu by tego w domu nie trzymał.
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 22 2010 08:44am
Quote (Siematoja @ Oct 22 2010 02:38pm)
masz taki fetysz ze podnieca Cię jak kładziesz sobie pajonka na sisuaka?
Zaden normalny człowiek w innym celu by tego w domu nie trzymał.


nom ale ten jeszcze za maly :drool:
a poza tym to jak urosna to bede z nimi na ustawki chodzil, na drugi dzien cala ekipa wroga w szpitalu, tzn ze mozna sciemnac o wpierdolu HE HE POZDRO DLA KUMATYCH ELO
Member
Posts: 5,579
Joined: Nov 12 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Oct 22 2010 08:45am
fajny pajak
Member
Posts: 9,092
Joined: Dec 10 2008
Gold: 3.00
Oct 22 2010 08:48am
Quote (HillOvCypress @ 22 Oct 2010 16:44)
nom ale ten jeszcze za maly :drool:
a poza tym to jak urosna to bede z nimi na ustawki chodzil, na drugi dzien cala ekipa wroga w szpitalu, tzn ze mozna sciemnac o wpierdolu HE HE POZDRO DLA KUMATYCH ELO


400 fg vs zdjęcie tego dużego na Twoim siusiaku. Z resztą może być i na czyimś
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 22 2010 08:50am
Quote (Siematoja @ Oct 22 2010 02:48pm)
400 fg vs zdjęcie tego dużego na Twoim siusiaku. Z resztą może być i na czyimś


Gold: 7.00

nie masz tyle fg :(
jak skolujesz to moge pomyslec, chociaz bezposrednio na siusiaku to go raczej nie dam rady polozyc cuz jest dosc ruchliwy, ale tak zeby minimum jedno odnoze bylo na kutasie to moge zrobic o ile bede mial pewne, ze dostane fgzordy.

/e ten maly by predzej ujebal niz ten duzy z reszta, jest tez bardziej jadowity.

This post was edited by HillOvCypress on Oct 22 2010 08:51am
Go Back To Polska Topic List
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll