Quote (Misiowski @ Aug 17 2010 10:32pm)
Czy wasza gildia gra wciaz w LS-a ?

No ostatnio graja, mi sie nie chce.
Quote (Pingu_Hv @ Aug 17 2010 10:29pm)
wejdz w guild i po lewej tam gdzie charter itp

Glupia ta ankieta. Jestem wrecz oburzony zdradzaniem moich sekretow...