d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piszę Poprawnie Po Polsku
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Aug 8 2010 12:08pm
Member
Posts: 16,969
Joined: Mar 6 2009
Gold: 34.00
Aug 8 2010 12:12pm
aha -_-
Banned
Posts: 3,931
Joined: Apr 29 2010
Gold: 43.47
Warn: 40%
Aug 8 2010 12:13pm
ja pierdole, czlowieku jestes jedna z ostatnich osob, ktore moga taki temat postawic, w prawie kazdym twoim poscie sa jakies bledy
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Aug 8 2010 12:24pm
Quote (Big_Show @ 8 Aug 2010 20:13)
ja pierdole, czlowieku jestes jedna z ostatnich osob, ktore moga taki temat postawic, w prawie kazdym twoim poscie sa jakies bledy


Słitaśny sig :D
e: widze ze i 20% :ph34r:

This post was edited by crunk_mp on Aug 8 2010 12:24pm
Member
Posts: 4,947
Joined: Jun 21 2009
Gold: 3,121.00
Aug 8 2010 12:26pm
+1 ^^
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 8 2010 12:27pm
Robic taki temat na forum, na ktorym tardy wprowadzily mode na celowe bledy ortograficzne. Slaby pomysl.
Member
Posts: 6,659
Joined: Sep 8 2009
Gold: 20.00
Aug 8 2010 12:31pm
nikty nie robilę blenduw i nie zamierzą ropic :angry:
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 8 2010 12:36pm
Quote (groch55 @ 8 Aug 2010 19:49)
nie moge powiedziec  :ph34r:


http://memegenerator.net/Toy-Story-Woody/ImageMacro/1545647/Toy-Story-Woody-toy-story-bro.jpg


:DDD
Member
Posts: 1,810
Joined: May 2 2009
Gold: 149.92
Aug 8 2010 12:36pm
Quote (Patryk1991 @ 8 Aug 2010 19:23)
Witam!
Zapewne nie każdy tutejszy user pisze bez błędów ortograficznych i 'pozjadanych' liter.... Otóż przedstawię Wam teraz 2 przykłady wątków:

1. Cśo ejst nie tka z karta grafizcna gefreoce
Wtmai wssystjuxcg!
Otoz cos sie dzieje z moja karta graficzna - podczas grania zawiesza mi sie kmop!

2. Coś jest nie tak z moją kartą graficzną geforce
Witam wszystkich!
Otóż coś się dzieje z moją kartą graficzną - podczas grania zawiesza mi się komp!

Oczywiście były to przykłady :)

Nie chodzi mi tutaj o dyslektyków - chodzi o to aby nie zjadać liter i czasami zastanowić się zanim naciśnie się 'Wyślij'. Dlatego też rozpoczynam akcję 'Piszę poprawnie po polsku'. Jeśli nie zjadasz liter i starasz się pisać bez błędów (oczywiści 3 czy 4 błędy mogą się zdarzyć!) wstaw ten kod w swoim podpisie:


Code
http://www.elmarco.pl/cms/pliki/flagi/flaga_polska.jpg[i][b][url=http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46767042&f=230&o=0#p312142806]Piszę poprawnie po polsku![/url][/b][/i]


walka z wiatrakami
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Aug 8 2010 12:40pm
Powiedz to tym ktorzy stawiaja spacje przed znakami interpunkcyjnymi.
Go Back To Polska Topic List
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll