Quote (VolveR @ 24 May 2010 21:18)
A na AC/DC ktoś się wybiera 27 maja?
Jadę, chętnie wypiłbym chociaż jakieś symboliczne piwko z kimś z jsp

Moj wujek jest ich wielkim fanem, wiec moze sie z nim zabiore.
Bede standardowo na poczatku lipca w trojmiescie, ale nie wiem, ile dni bede na samym openerze, poki co line-up mnie nie zachwyca ( ostatnie 2-3 lata bylem na kazdym dniu ), ale na pewno na Cypress Hill i Nasa feat marley chcialbym pojsc.