Quote (itemeczek @ Mar 31 2010 08:32pm)
sama dota jest starsza od w3 (sc welcum), więc chyba odwrotnie, poza tym to na jej podstawie robią teraz rzyliony podobnych do siebie gier, a nie na podstawie warcrafta, so lepiej leave

szkoda tylko, ze jak gracz w w3 sie wypala i brak mu skilla to idzie na dote i robi dalsza kariere
a nikt z doty nie przeszedl na w3 i nie wymiotl.
so lepiej leave