d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Warcraft 3 - Temat Oficjalny > The Frozen Throne Oraz Reign Of Chaos
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,833
Joined: Jan 31 2006
Gold: Locked
Warn: 60%
Mar 31 2010 02:07pm
Quote (drewas @ Mar 31 2010 08:06pm)
vouch, o kurwa

ja gram w dote


dota jest dla tych, ktorym nie starcza umiejetnosci do gry w w3 :)
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Mar 31 2010 02:08pm
Quote (DuZyG @ Mar 31 2010 10:07pm)
dota jest dla tych, ktorym nie starcza umiejetnosci do gry w w3 :)


mocne słowa :O
Member
Posts: 11,756
Joined: Sep 13 2006
Gold: 60.02
Warn: 60%
Mar 31 2010 02:09pm
Quote (DuZyG @ Mar 31 2010 08:07pm)
dota jest dla tych, ktorym nie starcza umiejetnosci do gry w w3 :)


rozjebales intelektem widze xS
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Mar 31 2010 02:09pm
Quote (fatality828282 @ 31 Mar 2010 21:04)
Może mi ktoś wyjaśnić różnicę pomiędzy tft a roc ?
Pare nowych jednostek.
Ogolnie troche bardziej zbalansowana, zdecydowanie przyjemniej gra sie tft.

Banned
Posts: 1,441
Joined: Dec 28 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Mar 31 2010 02:32pm
Quote (DuZyG @ Mar 31 2010 08:07pm)
dota jest dla tych, ktorym nie starcza umiejetnosci do gry w w3 :)


sama dota jest starsza od w3 (sc welcum), więc chyba odwrotnie, poza tym to na jej podstawie robią teraz rzyliony podobnych do siebie gier, a nie na podstawie warcrafta, so lepiej leave ;)
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Mar 31 2010 02:40pm
Quote (itemeczek @ Mar 31 2010 10:32pm)
sama dota jest starsza od w3 (sc welcum), więc chyba odwrotnie, poza tym to na jej podstawie robią teraz rzyliony podobnych do siebie gier, a nie na podstawie warcrafta, so lepiej leave  ;)


o proszę :O
o tym nie słyszałem :O
Member
Posts: 18,833
Joined: Jan 31 2006
Gold: Locked
Warn: 60%
Mar 31 2010 02:42pm
Quote (itemeczek @ Mar 31 2010 08:32pm)
sama dota jest starsza od w3 (sc welcum), więc chyba odwrotnie, poza tym to na jej podstawie robią teraz rzyliony podobnych do siebie gier, a nie na podstawie warcrafta, so lepiej leave  ;)


szkoda tylko, ze jak gracz w w3 sie wypala i brak mu skilla to idzie na dote i robi dalsza kariere :)
a nikt z doty nie przeszedl na w3 i nie wymiotl.

so lepiej leave
Member
Posts: 4,765
Joined: Apr 15 2007
Gold: 2.86
Mar 31 2010 03:15pm
Quote (DuZyG @ 31 Mar 2010 22:42)
szkoda tylko, ze jak gracz w w3 sie wypala i brak mu skilla to idzie na dote i robi dalsza kariere :)
a nikt z doty nie przeszedl na w3 i nie wymiotl.

so lepiej leave


This.
Umiem w dotę grać, jestem dobry nawet. A w w3 ni chuja grać nie umiem w melee i inne tego typu sprawy.
@itemeczek - Jeszcze pamiętam jak w DotXa ciąłem ;D
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Apr 2 2010 01:08pm
gram wlasnie sdso, fajnie co ?
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 2 2010 01:23pm
Quote (DuZyG @ Mar 31 2010 08:07pm)
dota jest dla tych, ktorym nie starcza umiejetnosci do gry w w3 :)


wc3 jest dla tych, ktorym nie starcza umiejetnosci do gry w sc1
Go Back To Polska Topic List
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll