Quote (RooFtii @ 26 Feb 2010 16:12)
EWRIBADI PUCIOHĘZAP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
eahuehauhe
/ok polansowalem sie i tyle jsp na dzisiaj
cze
gratuluje jest co swietowac
pamietam ze tez sie strasznie cieszylem jak zdalem, potem az do odebrania prawka ciagle na bani chodzilem
