d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdalem Prawo Jazdy Kat B Oczywko
Prev134567Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,053
Joined: Oct 10 2005
Gold: 30.65
Feb 26 2010 03:37pm
gratulacjnosc
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Feb 26 2010 03:53pm
Quote (RooFtii @ 26 Feb 2010 16:12)
EWRIBADI PUCIOHĘZAP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
eahuehauhe

/ok polansowalem sie i tyle jsp na dzisiaj
cze


gratuluje jest co swietowac
pamietam ze tez sie strasznie cieszylem jak zdalem, potem az do odebrania prawka ciagle na bani chodzilem :)
Member
Posts: 18,833
Joined: Jan 31 2006
Gold: Locked
Warn: 60%
Feb 26 2010 03:55pm
Quote (RooFtii @ Feb 26 2010 08:57pm)
*3 ; D ale raz bylo unfair ;< but who cares now ; )
jakby w dcy byl osrodek albo przynajmniej byla mozliwosc zdawania to bym za 1 razem zdal :S
moglbym tu z zamknietymi oczami jechac


na bank
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Feb 26 2010 04:04pm
Quote (Rogal @ 26 Feb 2010 22:53)
gratuluje jest co swietowac
pamietam ze tez sie strasznie cieszylem jak zdalem, potem az do odebrania prawka ciagle na bani chodzilem :)


that's the plan ; D
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Feb 26 2010 04:12pm



http://www.youtube.com/watch?v=ZZMxFPNqZLk


Quote (RooFtii @ 26 Feb 2010 23:04)
that's the plan ; D


heeh

..to za bezpieczenstwo....
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Feb 26 2010 09:28pm
gratz
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Feb 26 2010 09:34pm
gratuluje!
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 28 2010 02:02pm
Quote (b0b3k @ Feb 26 2010 08:27pm)
Gratulacje, za którym razem zdałeś? :> Ja za trzecim :(


faaaaaaaakeeeeeeeee : D
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Feb 28 2010 02:03pm
ale nie zdales teoretycznego za 1 :DD

gratuluje oczywko :)

This post was edited by Swartor on Feb 28 2010 02:03pm
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Feb 28 2010 02:06pm
Quote (Swartor @ 28 Feb 2010 21:03)
ale nie zdales teoretycznego za 1 :DD

gratuluje oczywko :)


haha ; D no wiem fail
Go Back To Polska Topic List
Prev134567Next
Closed New Topic New Poll