d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev13456720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,041
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Dec 30 2009 08:08am
Aaa piwo bez tej charakterystycznej goryczy to już nie to samo
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 30 2009 08:08am
Nie pije piwa.
Member
Posts: 6,814
Joined: May 24 2008
Gold: 277.50
Dec 30 2009 08:08am
Quote (Landgon @ 30 Dec 2009 15:08)
Aaa piwo bez tej charakterystycznej goryczy to już nie to samo


this
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Dec 30 2009 08:10am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 02:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


Wszystko fajnie, tylko to nie jest piwo, a owocowy napój procentowy. Nazywanie tego piwem jest tak jak nazywanie ciebie mądrym.
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 30 2009 08:13am
Quote (DrumAndBase @ Dec 30 2009 03:10pm)
Wszystko fajnie, tylko to nie jest piwo, a owocowy napój procentowy. Nazywanie tego piwem jest tak jak nazywanie ciebie mądrym.


Cieszę się, że przyznajesz mi rację :)
Member
Posts: 1,151
Joined: Sep 24 2009
Gold: 118.78
Warn: 10%
Dec 30 2009 08:14am
Również lubię. Smaczne, ale słabe...
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Dec 30 2009 08:14am
kiedys wstalem lekko skacowany i znajomi mieli wlasnie reddsa. Dalem rade upic tylko szyjke, bo bym sie porzygal.

Ale lepszy rydz niz nic.

This post was edited by SilentSpamer on Dec 30 2009 08:15am
Member
Posts: 4,220
Joined: Jun 19 2006
Gold: 0.00
Dec 30 2009 08:17am
Quote (DrumAndBase @ 30 Dec 2009 15:10)
Wszystko fajnie, tylko to nie jest piwo, a owocowy napój procentowy.


Potwierdzam.

Member
Posts: 30,741
Joined: Oct 31 2007
Gold: 30.00
Dec 30 2009 08:19am
z 2 razy w roku wypije.
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2009 08:20am
Witą Lełtyr.
Zgadzam się jest pyszne.
Go Back To Polska Topic List
Prev13456720Next
Add Reply New Topic New Poll