d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Krytyczny Alex Pwned ;/
Prev13456735Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Dec 29 2009 09:04am
Quote (CriticalAlex @ 29 Dec 2009 16:02)
logiczne ze nie dam fotki mojej girl bo zacznie sie smieszne wyzywanie dzieciaczki ; )


Dzieciaczki? Powiedział MY SWEET SIXTEEN
Member
Posts: 9,495
Joined: May 21 2009
Gold: 0.00
Dec 29 2009 09:04am
latwe pizdy xd ;[
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Dec 29 2009 09:04am
Quote (CriticalAlex @ Dec 29 2009 05:02pm)
logiczne ze nie dam fotki mojej girl bo zacznie sie smieszne wyzywanie dzieciaczki ; )


jak to zacznie

od 5 dni napierdalamy sromotnie a ty nie raczysz nawet napisac "wypierdalac"

Quote (CriticalAlex @ Dec 29 2009 05:04pm)
latwe pizdy xd ;[



adres

This post was edited by Furious92 on Dec 29 2009 09:04am
Member
Posts: 7,755
Joined: Apr 17 2009
Gold: 133.37
Dec 29 2009 09:04am
Quote (CriticalAlex @ Dec 29 2009 05:02pm)
logiczne ze nie dam fotki mojej girl bo zacznie sie smieszne wyzywanie dzieciaczki ; )


Kocham Cie Skarbie <333 ;**

Jesteś Całym Światem Mym :)) <333 ;***

Zabiore Cie Właśnie Tam.. :> ;*** <333 Bum Bum

Ty Jesteś Moim Skarbem, Wiesz :> ? Tak Bardzo Bardzo Kocham Cie <33 ;* :>

Słuchaj Skarbie.. Jesteś Dla Mnie Wszystkim.. Nie Pamietam Że Już Był Ktoś Inny..

Moja Mała Gwiazdeczka.. ;(( ;** Nie Zdajesz Sobie Jak Ja Cie Kocham.. ;( ;** <33

Gdzieś Mam Co Inni Myśłą.. Bo Tylko Ty Sie Dla Mnie Liczysz.. :( ;** <33

Dla Ciebie Jestem Gotowy Nawet Sie Zabić..

Pamietam Nasze Pierwsze Spotkanie.. Pierwsze Przytulenie..

<3 Me And You :) ;** 4 Ever !! <3

Nikogo Nigdy Nie Kochałem Tak Mocno, Jak Teraz Ciebie !!

Miśku.. Bez Ciebie Wszystko Traci Sens.. :((( Bo To Ty Jesteś Moja Kruszynka.. <33 ;***


Pamietasz Pierwszy Kwiatek :> ? Pamietam Jakie Miałem Motylki W Brzuszku.. Nasz Pierwszy Pocałunek.. Coś Magicznego..


Hej Słoneczko, czy już wstałaś
daj mi jakiś znak!
Czy Ty myślisz dzisiaj o mnie,
ja o Tobie tak!
Bardzo miło będzie dzisiaj,
spotkać Ciebie znów -
już nie mogę się doczekać,
Twoich słodkich słów!
Nie chcę kłamać więc napisze,
że na buzi też dziś liczę..

Coś Dla Mojego Misiaczka :> <333 ;***

Dotykaj Mnie.. Tobie Oddam Ciało Swe :)) ;** <33

Ewelinko I Love You.. 4 Ever.. ;(( ;*** <33

4 Ever !!! <33 ;**

You Are My Girl.. And I Love You 4 Ever ;** <33

My Dear Treasure.. <333 ;**

Omg... I Love You !! <33333 ;****
Member
Posts: 19,309
Joined: Aug 23 2008
Gold: 0.00
Dec 29 2009 09:04am
Quote (MOCZPK @ 29 Dec 2009 16:00)
ez ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

normalnie drugi maxi_king


to samo chcialem napisac ; DD
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 29 2009 09:04am
Quote (MOCZPK @ 29 Dec 2009 15:00)
ez ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

normalnie drugi maxi_king


fakt, moja drama przy tym wysiada


btw cze chujqu
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 29 2009 09:05am
Imię
Asia
Nazwisko
-
Wzrost
168 cm
Urodziny
22 lutego (ryby)
urodziny za 55 dni
Kolor włosów
szatynka
Długość włosów
średnie
Konto od
18 lipca 2009
Kolor oczu
piwne
Papierosy
nie przepadam
Alkohol
lubię okazyjnie
Wykształcenie
gimnazjalne
MLODDDDDDDDAAAAAAAAA albo tepa ;]
Dzieci
nie chcę mieć
GG
tylko Gwiazdy
Skype
tylko Gwiazdy
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Dec 29 2009 09:05am
Quote (CriticalAlex @ 29 Dec 2009 16:04)
latwe pizdy xd ;[


adres kurwo, zobaczysz wyrosnietego dzieciaczka !
Member
Posts: 26,356
Joined: Dec 6 2006
Gold: 6,800.62
Dec 29 2009 09:05am
Kocham Cie Skarbie <333 ;**

Jesteś Całym Światem Mym :)) <333 ;***

Zabiore Cie Właśnie Tam.. :> ;*** <333 Bum Bum

Ty Jesteś Moim Skarbem, Wiesz :> ? Tak Bardzo Bardzo Kocham Cie <33 ;* :>

Słuchaj Skarbie.. Jesteś Dla Mnie Wszystkim.. Nie Pamietam Że Już Był Ktoś Inny..

Moja Mała Gwiazdeczka.. ;(( ;** Nie Zdajesz Sobie Jak Ja Cie Kocham.. ;( ;** <33

Gdzieś Mam Co Inni Myśłą.. Bo Tylko Ty Sie Dla Mnie Liczysz.. :( ;** <33

Dla Ciebie Jestem Gotowy Nawet Sie Zabić..

Pamietam Nasze Pierwsze Spotkanie.. Pierwsze Przytulenie..

<3 Me And You :) ;** 4 Ever !! <3

Nikogo Nigdy Nie Kochałem Tak Mocno, Jak Teraz Ciebie !!

Miśku.. Bez Ciebie Wszystko Traci Sens.. :((( Bo To Ty Jesteś Moja Kruszynka.. <33 ;***


Pamietasz Pierwszy Kwiatek :> ? Pamietam Jakie Miałem Motylki W Brzuszku.. Nasz Pierwszy Pocałunek.. Coś Magicznego..


Hej Słoneczko, czy już wstałaś
daj mi jakiś znak!
Czy Ty myślisz dzisiaj o mnie,
ja o Tobie tak!
Bardzo miło będzie dzisiaj,
spotkać Ciebie znów -
już nie mogę się doczekać,
Twoich słodkich słów!
Nie chcę kłamać więc napisze,
że na buzi też dziś liczę..

Coś Dla Mojego Misiaczka :> <333 ;***

Dotykaj Mnie.. Tobie Oddam Ciało Swe :)) ;** <33

Ewelinko I Love You.. 4 Ever.. ;(( ;*** <33

4 Ever !!! <33 ;**

You Are My Girl.. And I Love You 4 Ever ;** <33

My Dear Treasure.. <333 ;**

Omg... I Love You !! <33333 ;****



jestes zalosny "dzieciaczku"
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 29 2009 09:05am
ŁAtwo :D
Jak mozna byc takim tardem :<
Go Back To Polska Topic List
Prev13456735Next
Closed New Topic New Poll