Quote (CriticalAlex @ Dec 29 2009 05:02pm)
logiczne ze nie dam fotki mojej girl bo zacznie sie smieszne wyzywanie dzieciaczki ; )
Kocham Cie Skarbie <333 ;**
Jesteś Całym Światem Mym :)) <333 ;***
Zabiore Cie Właśnie Tam.. :> ;*** <333 Bum Bum
Ty Jesteś Moim Skarbem, Wiesz :> ? Tak Bardzo Bardzo Kocham Cie <33 ;* :>
Słuchaj Skarbie.. Jesteś Dla Mnie Wszystkim.. Nie Pamietam Że Już Był Ktoś Inny..
Moja Mała Gwiazdeczka.. ;(( ;** Nie Zdajesz Sobie Jak Ja Cie Kocham.. ;( ;** <33
Gdzieś Mam Co Inni Myśłą.. Bo Tylko Ty Sie Dla Mnie Liczysz..

;** <33
Dla Ciebie Jestem Gotowy Nawet Sie Zabić..
Pamietam Nasze Pierwsze Spotkanie.. Pierwsze Przytulenie..

Me And You

;** 4 Ever !!

Nikogo Nigdy Nie Kochałem Tak Mocno, Jak Teraz Ciebie !!
Miśku.. Bez Ciebie Wszystko Traci Sens.. :((( Bo To Ty Jesteś Moja Kruszynka.. <33 ;***
Pamietasz Pierwszy Kwiatek :> ? Pamietam Jakie Miałem Motylki W Brzuszku.. Nasz Pierwszy Pocałunek.. Coś Magicznego..
Hej Słoneczko, czy już wstałaś
daj mi jakiś znak!
Czy Ty myślisz dzisiaj o mnie,
ja o Tobie tak!
Bardzo miło będzie dzisiaj,
spotkać Ciebie znów -
już nie mogę się doczekać,
Twoich słodkich słów!
Nie chcę kłamać więc napisze,
że na buzi też dziś liczę..
Coś Dla Mojego Misiaczka :> <333 ;***
Dotykaj Mnie.. Tobie Oddam Ciało Swe :)) ;** <33
Ewelinko I Love You.. 4 Ever.. ;(( ;*** <33
4 Ever !!! <33 ;**
You Are My Girl.. And I Love You 4 Ever ;** <33
My Dear Treasure.. <333 ;**
Omg... I Love You !! <33333 ;****