przepraszam za delikatny offtop
Quote (Pozer @ 28 Dec 2009 18:57)
glosuje na maxi king
mogles jeszcze dodac, ze znalazl jakas modelke i zrobil z niej siga, wmawiajac, ze to jego dziewczyna
a przypominam takze, ze pod koniec stycznia odbeda sie Pozery 2009 - konkurs i nagrody dla najlepszych uzytkownikow
co to za konkurs i jakie kryteria trzeba spalnic?