d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev13456758Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 10,255
Joined: Nov 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Oct 2 2009 12:53pm
EJ KURWA ZAPOMNIAŁBYM

mirco_filipovic czy jakoś tak, pierdolony tard, on też powinien sie w ankiecie znaleźć ;x
Quote (Melcma @ Fri, 2 Oct 2009, 19:51)
myślę, że odpowiednim tutaj kandydatem byłby mirko filipovic


lol, fajnie ze w tym samym momencie o nim pomyślałeś

This post was edited by FaunBox on Oct 2 2009 12:54pm
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2009 12:53pm
Easy now,

Glosuje na michalda13 oczywko (dzisiaj go pozdrawiam serdecznie). Zaczelo sie od tego ze bardzo utkwily mi w pamieci jego spierdolone gadki na temat innych wyznan, ras czy kultur.
Od tamtego momentu typ zostan niezle zmieszany z blotem przez wszystkich userow jednak jakims cudem wybrnal z tego i teraz jako tako funkcjonuje na tym forum. Ostatnie "dramy" jego produkcji nie byly ani troche fajnymi dramami. Tylko osmieszyl sie wytaczajac swoje najciezsze dziala i niszczac rl innej spierdolinie jaka jest monia89.
Tak wiec michald13 to moj typ na pleba roku. Pozdrawiam Cie debilu. :hello:
Dalej, chcialbym powiedziec kilka slow na temat innych uczestnikow tej jakze waznej ankiety.
Anwil- caly rok napierdalal faile az bylo milo. Blaganie o fg na polamana noge czy zdjecie po jednym browarze rozpierdalaly mnie na lopaty. Do tego drama z ezim (1k fg przegrane ze mna w pokera). Niezle.
Lucek- nigdy nie interesowaly mne jego teamty ani tematy na jego temat ale zyskal calkiem niezly fam wsrod uzytkownikow jako pleb wiec pewnie cos w tym jest.
mysz15- debil. jak to juz Maciey powiedzial, zatrzymal sie na poziomie 5 latka. Imo calkiem niezly troll i prowokator.
monia89- no to jest wyjatkowy pleb. Chuj wie jak to do nas trafila i skad ja przywialo. Najglupsza przedstawicielka plci przeciwnej jaka kiedykolwiek widzialem. Posty na poziomie 12 letniej dziewicy. Szkoda ze nie pisze PoK3M0N3M.
maxi_king- tylko eva.jps sherlock'd by diz4ster mi sie przypomina. Poza tym debilne posty.
playerthree- szczerze nie wiem co on robi w tej ankiecie. Czasami cos glupiego pierdolnie ale to i najlepszym sei zdaza..
nua- prowokator. nic wiecej. calkiem nieze mu to wychodzi. pewnie ma niezla zabawe przed kompem czytajac hejterskie posty na jego temat.
spiochek- Romeo tysiaclecia. Szkoda ze wypierdolil z jsp bo smiesznie bylo poczytac jego przeciekajace spierdoleniem posty na temat moni89 i skiby. Wyjatkowo spierdolony user. Troche zapomniany.
ezsnowman- rand jakich malo. Probowal sie wybic na plecach murzynow polskiej sekcji ale nie za bardzo mu to wyszlo. Malo szkodliwy i do tego glupi.
Member
Posts: 462
Joined: Sep 17 2009
Gold: 0.00
Oct 2 2009 12:53pm
Quote (DejanStankovic @ Fri, Oct 2 2009, 08:47pm)
może mi ktoś  pokrótce wytłumaczyć co zrobił spiochek? nie wię ocb, ponieważ kiedy on był już plebmistrzem na tym forum ja się dopiero rodziłem... :cry:


proszę?
Member
Posts: 31,827
Joined: Dec 22 2007
Gold: 9,206.03
Oct 2 2009 12:53pm
Lucek bezapelacyjnie
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Oct 2 2009 12:54pm
ja :cry:
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 15 2006
Gold: 16.05
Oct 2 2009 12:54pm
kurwa, miałem zagłosować na druma a przez przypadek kliknąłem na maxi kinga, jeeeeeeeeeeeebać
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Oct 2 2009 12:55pm
Quote (The_Wubszczaks_Fan @ Fri, 2 Oct 2009, 19:51)
w zeszlym roku mialem szanse wygrac ;C
w tym niestety nie idzie mi tak "dobrze"


:) Wygladasz na ogarnietego w tym roku xD

Quote (Melcma @ Fri, 2 Oct 2009, 19:51)
myślę, że odpowiednim tutaj kandydatem byłby mirko filipovic


!
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 2 2009 12:55pm
Quote (Maciey @ Fri, Oct 2 2009, 08:48pm)
No niestety, twój czas minął, trzeba zostawić ten sport młodszym, bardziej kreatywnym, nowocześniejszym osobnikom.


Młodszym powiadasz? ;)
Member
Posts: 12,673
Joined: Aug 28 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Oct 2 2009 12:55pm
Quote (Khold @ Fri, Oct 2 2009, 07:54pm)
kurwa, miałem zagłosować na druma a przez przypadek kliknąłem na maxi kinga, jeeeeeeeeeeeebać


CHO NA TANIE WINA :ANGRY:
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Oct 2 2009 12:55pm
I ponownie - Monika T.
Go Back To Polska Topic List
Prev13456758Next
Closed New Topic New Poll