Quote (Pozer @ Tue, 5 Aug 2008, 00:09)
jesli ktos sie zapisal i brakuje go, niech wysle mi pma:
http://img516.imageshack.us/img516/5688/listayy8.jpg
ale z grafika w tej edycji zaszalalem

Twoj temat jest przykladem 100%owego spamu, robisz tylko niepotrzebne problemy moderatorom
oraz administracji. Szkoda ze mam locka zareportowalbym Cie a na Twoje szczescie jestem zbyt
leniwy by napisac pma do jakiegos moda.