☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Rower
Prev
1
3
4
5
6
7
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 209
Replies: 70
Track Topic
kondes
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#41
Jun 23 2026 01:56am
Quote (
BrakNicku @ 23 Jun 2026 08:56
)
Świat zza krat nie taki rowerowy by mieć powód nowy do pedałowania i rannego wstawania, kiedy wsiadam na mój rower i jadę sobie drogą to transy jak cbx machają do mnie swoją trzecią nogą :lol:
souptalk
Member
Posts: 717
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#42
Jun 23 2026 09:33am
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=64332302 wystarczy ten zbumpować, po co zaraz robić kolejny.
cbx1992
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#43
Jun 23 2026 10:29am
Quote (
BrakNicku @ Jun 23 2026 09:12am
)
^cbx1992 ? :o co Ty na to
souptalk
Member
Posts: 717
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#44
Jun 23 2026 11:31am
Mam rower i nim jeżdżę.
BrakNicku
Member
Posts: 9,017
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,011.63
#45
Jun 24 2026 03:11am
Quote (
cbx1992 @ 23 Jun 2026 18:29
)
-_-
Czyli że tak
Quote (
souptalk @ 23 Jun 2026 19:31
)
Mam rower i nim jeżdżę.
Gdzie jeździsz?
souptalk
Member
Posts: 717
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#46
Jun 24 2026 03:14am
Quote (
BrakNicku @ Jun 24 2026 11:11am
)
Czyli że tak :o
Gdzie jeździsz?
Do miasta, albo okoliczne wioski.
BrakNicku
Member
Posts: 9,017
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,011.63
#47
Jun 24 2026 05:58am
Quote (
souptalk @ 24 Jun 2026 11:14
)
Do miasta, albo okoliczne wioski.
Po co?
souptalk
Member
Posts: 717
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#48
Jun 24 2026 05:59am
Quote (
BrakNicku @ Jun 24 2026 01:58pm
)
Po co?
No żeby jeździć. Dla zdrówka.
BrakNicku
Member
Posts: 9,017
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,011.63
#49
Jun 24 2026 06:00am
Quote (
souptalk @ 24 Jun 2026 13:59
)
No żeby jeździć. Dla zdrówka.
A dupa od siodełka nie boli
souptalk
Member
Posts: 717
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#50
Jun 24 2026 06:02am
Quote (
BrakNicku @ Jun 24 2026 02:00pm
)
A dupa od siodełka nie boli
Wygodne jest, przełożone specjalnie z innego roweru, szerokie i miękkie.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
7
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact