Pierwszy sezon był całkiem spoko, drugi to ciężkie męczenie buły. Trzeci to było już wyczekiwanie na koniec. Słabe to było w chuj, nie pamiętam książek, bo czytałem ze 20 lat temu, ale sam serial był po prostu nudny
Dokładnie, pierwszy sezon nawet spoko, ale od drugiego odbiłem się po dwóch odcinkach i nie mam zamiaru wracać