d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Netflix Wiedzmin Sezon 4
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,517
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Nov 7 2025 04:15pm
ten Regis to nie czasem Morfeusz z Matrixa? Mnie i tak chyba najbardziej Triss rozpiedala =]


Dokładnie tak.
Chodzą słuchy, że scenarzyści mają wpleść w jego rodowód żydowskie pochodzenie i oprócz tego, że jest murzynem-wampirem, to jeszcze będzie turbo potężnym pra-żydołakiem posiadającym nie tylko dwa ostre kły, ale czarodziejskie dwa pejsy.
Member
Posts: 45,807
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Nov 7 2025 05:17pm
Pierwszy sezon był całkiem spoko, drugi to ciężkie męczenie buły. Trzeci to było już wyczekiwanie na koniec. Słabe to było w chuj, nie pamiętam książek, bo czytałem ze 20 lat temu, ale sam serial był po prostu nudny


Dokładnie, pierwszy sezon nawet spoko, ale od drugiego odbiłem się po dwóch odcinkach i nie mam zamiaru wracać
Member
Posts: 34,048
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 7 2025 05:29pm
Dokładnie, pierwszy sezon nawet spoko, ale od drugiego odbiłem się po dwóch odcinkach i nie mam zamiaru wracać


Musisz mieć zajebiście słaba psyche B)
Member
Posts: 45,807
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Nov 7 2025 07:25pm
Musisz mieć zajebiście słaba psyche B)


Nom
Go Back To Polska Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll