d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Staram Się Zostać Stałym Bywalcem Polskiej Sekcji!
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 6 2025 12:24pm
WOW Ure texas ranger? Like Cordell Walker? Have You seen one of them? LOOOLL

https://i.imgur.com/VJMX1Yk.jpeg


Lol, nigdy nie spotkałem żadnego ze strażników Teksasu! Jestem raczej teksańskim niszczycielem bananów! Kupuję palety bananów, kładę je na moim podwórku i przejeżdżam po nich kosiarką! B)

Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,775.13
Warn: 50%
Oct 6 2025 12:25pm
pomidorki bananki teraz : D
ciuchcia wiktorii pedzi XD
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 6 2025 12:26pm
Lol, nigdy nie spotkałem żadnego ze strażników Teksasu! Jestem raczej teksańskim niszczycielem bananów! Kupuję palety bananów, kładę je na moim podwórku i przejeżdżam po nich kosiarką! B)

https://i.imgur.com/TK1pKoU.jpeg


Jak to? To tam nie ma strażników texasu?

W
T
F

Texas to tylko w filmach widziałem co tam jest ciekawego pokaz misiowi
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 6 2025 12:33pm
pomidorki bananki teraz : D
ciuchcia wiktorii pedzi XD


tomatoes, bananas now :D
Victoria's choo-choo is rushing XD


Uwielbiam pomidory! :wub:

Pomidory>

To bananem gardzę! :angry:

Jak to? To tam nie ma strażników texasu?

W
T
F

Texas to tylko w filmach widziałem co tam jest ciekawego pokaz misiowi


Są tu Texas Rangers, ale nigdy ich nie spotkałem! Trzymam się w bezpiecznej piwnicy mojej mamy, więc nigdy ich nie widzę! :D

Jakiego niedźwiedzia masz na myśli? :)
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 6 2025 02:11pm
Tyle tzn ile 😅


50k
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 6 2025 02:19pm
50k


Pierwsze 3-4k mialem z tipow tzn grałem dla kogos a później samemu tylko rzadko duże kwoty bo na tym najczęściej zerwałem licznik fg no i jakoś sie uzbierało 😅 iiedys od fajczaka dostalem jakoś 240 fg i zrobiłem z tego 50k które przejebalem na jednej gierce bo byłem najebany 😂
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 6 2025 02:44pm
NIGDY nie bedziesz stalym czlonkiem nie bylo cie tu w 83 jak czolgi jezdzily po forum jak sie w kolejce wielogodzinnej po golda stalo a polki byly puste
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 6 2025 02:48pm
You will NEVER be a permanent member, you weren't here in '83 when tanks were rolling around the forum, when people queued for hours for gold and the shelves were empty


Nie sądzę, żebyś rozumiał moją lojalność wobec Sekcji Polskiej! :love:

Nie było mnie tu w 1983 roku, ale jestem tu teraz! Obowiązek i honor, żołnierzu! B)

Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 6 2025 03:14pm
To jest nowy i ulepszony GC! B)



Udowodnię ci swoją wartość! Pewnego dnia polska sekcja zapamięta mnie jako wielkiego wojownika, który przeszedł przez polską sekcję! Wielki Wilk Polskiej Sekcji! Wszyscy będą mi się kłaniać i nazywać mnie Królem Polskiej Sekcji lub Ukochanym Polskiej Sekcji! B)


Żyryyyyj gruuuuuuuuzzzzzz
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 6 2025 03:52pm
Żyryyyyj gruuuuuuuuzzzzzz


To niesprawiedliwe! Ale założę się, że z pomocą Groka udałoby mi się to rozgryźć! B)

Nie cofnę się przed niczym, aby stać się najlepszym Polakiem, jakim tylko mogę być! :hug:
Go Back To Polska Topic List
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll