wstawaj do roboty, zesrales sie!
zarobisz w pół roku co ja w miesiąc to podyskutujemy

a jak ktoś jest chory psychicznie? :(
To powinien mieć opiekę jeśli jest zdiagnozowany i nie może sam zająć się sobą
A jak taki totalnie czubek, to powinien siedzieć w odpowiedniej placówce