:rofl: Zajebisty przykład dajesz, wiesz to, co masy mają wiedzieć i strugasz cały czas, bez ustanku, oczytanego :rofl: Mieliśmy takich zajebistych, propolskich przywódców że cały czas od niepamiętnych czasów jesteśmy jako fikcyjne państwo, pod butem innych. Dawaj wiecej bohaterów, to się posmiejemy trochę, choć to naprawdę smutne w chuj.
Problemem Polaków jest nie to że Piłsudski taki i owaki, tylko że wśród Polaków nie ma wspólnoty.
Przed zaborami szlachta nie chciała płacić podatków, ograniczali władze króla, obniżała podatki.
Potem podczas drugiej Rzeczypospolitej nieliczni bogacze bogacili się wyzyskiem 99% biednych.
Teraz mamy znowu powtórkę, gdyby nie groźba emigracji za granicę to wyzysk Polaków trwałby dalej w najlepsze.
Widać ile hejtu jest też w polskim internecie, w zagranicznym internecie hejt jest wielokrotnie mniejszy. Dzieje się tak poniewaz nie ma żadnych więzi między Polakami, więzi są w Polsce tylko w ramach najbliższej rodziny i koniec.