d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Zawdzięczasz Ukraińcom
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Aug 28 2025 07:28am
Piłsudski mógł podbić Moskwę. nie potrzebnie się cofał :(


Miał dokładnie taką możliwość, ale wiedział co robi, poobsadzał co ważniejsze pozycję w państwie, nieudacznikami.

Some say he is german agent


Owszem, austriacko niemiecki.

This post was edited by arthurro on Aug 28 2025 07:29am
Member
Posts: 662
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Aug 28 2025 07:48am
Ja tylko przytoczyłem smutny fakt historyczny, a ty reagujesz na to jakbyś był pierwszą onucą ukraińską. I to jest temat o ukraińcach, a nie o sowietach i ich ludobójstwach.
Zawsze możesz sam założyć temat "co zawdzięczasz ruskom" i tam sobie ich opluwać - droga wolna.

To nie pierwszy raz, kiedy jesteś kremlowskim głosem na forum. Czasownik "zawdzięczać" ma pozytywne konotacje, ale Ty oczywiście nie odnajdujesz niczego pozytywnego i zamiast tego musiałeś się zesrać, rzucając hasłami o Wołyniu.
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 28 2025 10:48am
To nie pierwszy raz, kiedy jesteś kremlowskim głosem na forum. Czasownik "zawdzięczać" ma pozytywne konotacje, ale Ty oczywiście nie odnajdujesz niczego pozytywnego i zamiast tego musiałeś się zesrać, rzucając hasłami o Wołyniu.


Nie kremlowskim, banderowska onuco, a Polskim. Polska i tylko Polska, a nie banderowskie ścierwo, ruskie czy niemieckie, jest w moim sercu.
Czasownik "zawdzięczać" może być używany w znaczeniu pozytywnym lub negatywnym. Polska języka taka trudna dla banderowska onuca?
Member
Posts: 11,297
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 28 2025 12:05pm
Jezus Maria podzieliłem Polaków
Member
Posts: 662
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Aug 28 2025 12:12pm
Nie kremlowskim, banderowska onuco, a Polskim. Polska i tylko Polska, a nie banderowskie ścierwo, ruskie czy niemieckie, jest w moim sercu.
Czasownik "zawdzięczać" może być używany w znaczeniu pozytywnym lub negatywnym. Polska języka taka trudna dla banderowska onuca?

Gdybyś był prawdziwie propolski, to nie pisałbyś o Wołyniu na każdą wzmiankę o Ukraińcach. W naszym interesie jest niedopuszczenie do wtrącenia Ukrainy do rosyjskiej strefy wpływów. Jeśli tego nie rozumiesz, to albo jesteś niedouczonym tumanem, albo stoisz po drugiej stronie. Trzeciego wariantu nie ma. Sugeruję trochę bardziej krytycznie względem Brauna.

Czasownik "zawdzięczać" może być używany w znaczeniu pozytywnym lub negatywnym. Polska języka taka trudna dla banderowska onuca?

Wiem, co oznacza ten czasownik. I wiem także, co oznacza zła wola i ideologiczne zacietrzewienie.

This post was edited by VVilkacy on Aug 28 2025 12:13pm
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Aug 28 2025 12:18pm
:rofl: Zajebisty przykład dajesz, wiesz to, co masy mają wiedzieć i strugasz cały czas, bez ustanku, oczytanego :rofl: Mieliśmy takich zajebistych, propolskich przywódców że cały czas od niepamiętnych czasów jesteśmy jako fikcyjne państwo, pod butem innych. Dawaj wiecej bohaterów, to się posmiejemy trochę, choć to naprawdę smutne w chuj.


Problemem Polaków jest nie to że Piłsudski taki i owaki, tylko że wśród Polaków nie ma wspólnoty.
Przed zaborami szlachta nie chciała płacić podatków, ograniczali władze króla, obniżała podatki.
Potem podczas drugiej Rzeczypospolitej nieliczni bogacze bogacili się wyzyskiem 99% biednych.
Teraz mamy znowu powtórkę, gdyby nie groźba emigracji za granicę to wyzysk Polaków trwałby dalej w najlepsze.
Widać ile hejtu jest też w polskim internecie, w zagranicznym internecie hejt jest wielokrotnie mniejszy. Dzieje się tak poniewaz nie ma żadnych więzi między Polakami, więzi są w Polsce tylko w ramach najbliższej rodziny i koniec.
Member
Posts: 11,297
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 28 2025 02:46pm
Problemem Polaków jest nie to że Piłsudski taki i owaki, tylko że wśród Polaków nie ma wspólnoty.
Przed zaborami szlachta nie chciała płacić podatków, ograniczali władze króla, obniżała podatki.
Potem podczas drugiej Rzeczypospolitej nieliczni bogacze bogacili się wyzyskiem 99% biednych.
Teraz mamy znowu powtórkę, gdyby nie groźba emigracji za granicę to wyzysk Polaków trwałby dalej w najlepsze.
Widać ile hejtu jest też w polskim internecie, w zagranicznym internecie hejt jest wielokrotnie mniejszy. Dzieje się tak poniewaz nie ma żadnych więzi między Polakami, więzi są w Polsce tylko w ramach najbliższej rodziny i koniec.


Coś w tym może być aczkolwiek nie czytam obcych internetow. I czy przypadkiem nie jest tak że jesteśmy skłócani od lat przez różne obce grupy interesów
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 29 2025 08:43am
Tak się składa, że nie czytam postów w tym temacie, taka sytuacja.
Member
Posts: 11,297
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 30 2025 04:34am
Tak się składa, że nie czytam postów w tym temacie, taka sytuacja.


A powinieneś bo bawią i uczą
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 05:35am
A powinieneś bo bawią i uczą


Z początku odpuściłem, bo to jakieś kłótnie tylko.
Go Back To Polska Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll