d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czy Problemy Z Alkoholem
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Aug 18 2025 08:09pm
Ja wolę setkę przytulić. Albo 200 nawet, piwo to rzadko raczej.


Mi ostatnio tylko perła smakuje nic innego nie tykam
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 18 2025 08:11pm
Mi ostatnio tylko perła smakuje nic innego nie tykam


Perła to bardzo dobre piwko, na drugim miejscu w moim rankingu jest łomża, a dalej długo nic. Żubra dawno nie piłem, może się jeszcze nie zjebał. Ogólnie nie miałem styczności z alkoholem od 3 tygodni prawie i jestem z tego zadowolony, jak wychodzi na to, że nie muszę pić codziennie.
Member
Posts: 30,765
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 18 2025 08:19pm
Perła to bardzo dobre piwko, na drugim miejscu w moim rankingu jest łomża, a dalej długo nic. Żubra dawno nie piłem, może się jeszcze nie zjebał. Ogólnie nie miałem styczności z alkoholem od 3 tygodni prawie i jestem z tego zadowolony, jak wychodzi na to, że nie muszę pić codziennie.


ja się perlą przepiłem... nie podchodzi mi juz wyczuwalny w niej alkohol. za to Argus Strong... to jest piwko B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 18 2025 08:22pm
ja się perlą przepiłem... nie podchodzi mi juz wyczuwalny w niej alkohol. za to Argus Strong... to jest piwko B)


Nigdy nie piłem argusa. Dużo straciłem?
Member
Posts: 30,765
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 18 2025 08:25pm
Nigdy nie piłem argusa. Dużo straciłem?


wiem ze to śmeszne ale to na prawdę spoko piwko. nie czuć smaku metalu ani innych gówien które i tak się w nim znajdują. dziś będą barmańskie na plazy az cbx się zważy ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 18 2025 08:31pm
wiem ze to śmeszne ale to na prawdę spoko piwko. nie czuć smaku metalu ani innych gówien które i tak się w nim znajdują. dziś będą barmańskie na plazy az cbx się zważy ;)


Ja na razie dalej abstynent. Do czasu :ph34r:
Member
Posts: 30,765
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 18 2025 08:36pm
Ja na razie dalej abstynent. Do czasu :ph34r:


daleko masz do lidla?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 18 2025 08:40pm
daleko masz do lidla?


O kurwa, z 6 kilometrów jak nie więcej, ja to na obrzeżach mieszkam, tam gdzie kończy się już miasto i do lidla mam daleko.
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Aug 18 2025 09:32pm
Perła to bardzo dobre piwko, na drugim miejscu w moim rankingu jest łomża, a dalej długo nic. Żubra dawno nie piłem, może się jeszcze nie zjebał. Ogólnie nie miałem styczności z alkoholem od 3 tygodni prawie i jestem z tego zadowolony, jak wychodzi na to, że nie muszę pić codziennie.


Żubr gówno z tego co pamiętam
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 18 2025 11:00pm
Żubr gówno z tego co pamiętam


Nie wiem kiedy ostatni raz żubra piłem. Zbyt mocno kojarzą mi się z patolą i januszami. Perła spoko, łomża też, ale kasztelan niepasteryzowany >>>
Go Back To Polska Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll