d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rip Ozzy Osbourne
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 69
Joined: Jul 22 2025
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 24 2025 02:03pm
A co, nowy jesteś?


tak, gram w diablo sobie klasyczka ogrywam :)
mialem konto tu ale nie pamietam hasła a email już od 15 lat zapomniany, a był założony z dupy jako 50 z kolei. mialem w 2009 albo 2010 roku.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 24 2025 02:06pm
tak, gram w diablo sobie klasyczka ogrywam :)
mialem konto tu ale nie pamietam hasła a email już od 15 lat zapomniany, a był założony z dupy jako 50 z kolei. mialem w 2009 albo 2010 roku.


Ok, to witamy :santa:
Go Back To Polska Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll