odpocząłeś od alkoholu i pewnie się trochę odstresowałeś od życia codziennego. jak się czujesz? :rolleyes:
Jest w porządku, ale już bym z chęcią wrócił do siebie, a tutaj się okazało, że nie wracam w sobotę, tylko w niedzielę, a ja się trochę tutaj nudzę.