d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rip Bas Tajpan 😭
Prev1345
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,810
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 16 2025 06:16pm
czy bas tajpan pochwalilby szerzacy sie hejt w tym poscie? mysle ze nie, no bo nie zyje, ale jakby zyl to tez by nie pochwalil tylko wszyscy zajaraliby poteznego skunolda i cieszyli sie pokojem.
Member
Posts: 8,702
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Jul 16 2025 07:20pm
Pozwól przedstawię się Bas Tajpan - Witam,
Postać śmieszna, podobny do Hobbita,
Brodata gęba, głowa pod dreadem skryta,
Duży brzuch, bo lubię jeść do syta

pudi baj bas tajpan joł joł B)
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 16 2025 09:08pm
rip
wlasnie na fejsie czytalem ze babeczka z kabaretu hrabii też odeszła
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 16 2025 11:32pm
podobno srans tajpan dymał dzieciaczki :unsure:


Czasem jednak warto zamknąć mordę, niż korzystać z wolności słowa. :/
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2025 11:45pm
rip
wlasnie na fejsie czytalem ze babeczka z kabaretu hrabii też odeszła


:( fajna babka z niej byla
Member
Posts: 19,532
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Jul 17 2025 06:55am
podobno srans tajpan dymał dzieciaczki :unsure:


:rofl:
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Jul 17 2025 09:05am
byłem tym dzieckiem :) pamietam podszedł do mnie i powiedzial czesc czekoladko a ja na to patrz na to a on na to a daj włoże tam a ja na to ee nie nie wkładaj a on no daj, a ja na to ok, no i potem co było to nasze
Go Back To Polska Topic List
Prev1345
Closed New Topic New Poll