d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ale Będzie Ogień
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 15 2025 11:46pm
Szkoda ze jak nie miałem tyle rozumu jak jadłem naga jolke mowie co tam papryka to papryka a po przegryzieniu miałem wrażenie jakbym miał w ryju pret rozgrzany do czerwoności 😅


Po największym kawałku nieopatrznie wziąłem łyka wody i wtedy przez chwilę czułem na języku, jakbym przegryzł potłuczone szkło, ale kilka minut i łyków mleka potem przeszło. Byłem bardzo ostrożny, bo byłem w pracy i w sumie wszystko poszło idealnie :D
Warto tu wspomnieć o kumplu z pracy, który był królikiem doświadczanym i pierwszy skubnął paprykę- nie obruszylo go zbytnio

Z tego co pamiętam to ty całą papryczkę ojebales? Każdy by po tym wyleciał w kosmos.

E: i tak poki co najbardziej co mnie w życiu piekło to gorący 2x buldak zjedzony w pracy i nieopatrznie zapity wodą z dość dużą ilością cytryny xD Zero frajdy, tylko okropny ból i wary jak po botoksie :rofl:

This post was edited by Pozdrawiam on Jul 15 2025 11:54pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll