d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1398399400401402469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,853
Joined: Aug 5 2009
Gold: 3,704.84
May 10 2015 04:03pm
Quote (Bieniol @ May 10 2015 05:29pm)
Fajnie, że się Wam podobała relacja :) dzięki za gratulację, jak organizatorzy wrzucą jakieś fotki to dodam :)

Dobra relacja :) Ja pamiętam, jak zawsze prosiłem o relacje innych, a ostatnio jakaś wielka posucha w forumowym bieganiu. Bartek Ty biegasz regularnie, czy tak jak widać na Endomondo?

Robert kalkulacja Wings for Life jest o ile dobrze pamiętam taka, że samochód Cię dogania na dystansie maratonu w czasie 3:10, jak przy okazji biegu szacowałem. Ogólnie maraton to już duży wysiłek, czyli jak ktoś biega w takich okolicach to taka impreza powinna być dla niego frajdą. Pytanie jak dużą frajdą jest dla wolniejszych biegaczy (i jak dużo wolniejszych :)).
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 10 2015 06:04pm
Quote (kacperq @ May 4 2015 10:42pm)
czemu jak biegam to mnie prawie tylko łapy bola i ramiona xD niesamowicie to wkurwia
wat du


Quote (cOr @ May 5 2015 10:09pm)
nie wiem na ile sirius to pytanie ale moze po prostu robisz jakies cudaczne nieprawidlowe wymachy? ;d


pytanie 100% sirjuz, zawsze jak biegam to mnie prawe ramie napierdala po paru minutach już
jakie są prawidłowe wymachy?? xd
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
May 11 2015 12:14am
Quote (Henio17 @ May 10 2015 11:03pm)
Dobra relacja :) Ja pamiętam, jak zawsze prosiłem o relacje innych, a ostatnio jakaś wielka posucha w forumowym bieganiu. Bartek Ty biegasz regularnie, czy tak jak widać na Endomondo?

Robert kalkulacja Wings for Life jest o ile dobrze pamiętam taka, że samochód Cię dogania na dystansie maratonu w czasie 3:10, jak przy okazji biegu szacowałem. Ogólnie maraton to już duży wysiłek, czyli jak ktoś biega w takich okolicach to taka impreza powinna być dla niego frajdą. Pytanie jak dużą frajdą jest dla wolniejszych biegaczy (i jak dużo wolniejszych :)).


W sumie to biegam tak jak widać w Endomondo, aczkolwiek nie zawsze wrzucam tam treningi. Staram się jednak troche biegać bardziej regularnie ostatnio. Oczywiście czasowo nie zawsze mam kiedy pójść pobiegać, ale jakoś się staram;) plany są ambitne, co z tego wyjdzie to zobaczymy;) może już nawet za 2 tygodnie.
Member
Posts: 9,853
Joined: Aug 5 2009
Gold: 3,704.84
May 11 2015 03:38pm
Quote (kacperq @ May 11 2015 01:04am)
pytanie 100% sirjuz, zawsze jak biegam to mnie prawe ramie napierdala po paru minutach już
jakie są prawidłowe wymachy?? xd

Rozgrzej przed biegiem barki i ramiona :)
Quote (Bieniol @ May 11 2015 07:14am)
W sumie to biegam tak jak widać w Endomondo, aczkolwiek nie zawsze wrzucam tam treningi. Staram się jednak troche biegać bardziej regularnie ostatnio. Oczywiście czasowo nie zawsze mam kiedy pójść pobiegać, ale jakoś się staram;) plany są ambitne, co z tego wyjdzie to zobaczymy;) może już nawet za 2 tygodnie.

No wlaśnie masz bardzo dobre rezultaty jak na tak nieregularne bieganie jak na Endomondo ;)
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
May 12 2015 12:40pm
Quote (Henio17 @ May 11 2015 10:38pm)
Rozgrzej przed biegiem barki i ramiona :)

No wlaśnie masz bardzo dobre rezultaty jak na tak nieregularne bieganie jak na Endomondo ;)


Sam nie wiem czemu takie wyniki udaję mi się osiągać trenując tak jak widać:)

Byłem dziś u lekarza ponieważ od kilku tygodni drętwiała mi stopa, w tej nodze którą miałem operowaną w zeszłym roku. Stwierdził, że przyczyną jest bieganie i że powinienem na chwile obecną przestać biegać. Przynajmniej na jakiś czas, dodatkowo stwierdził że mam coś takiego jak " zapalenie ścięgna prostownika stopy ". Z tą drugą diagnozą planuję się wybrać jeszcze do jakiegoś innego lekarza. Na nic w sumie się zdały tłumaczenia, że drętwienie pojawiało się już wcześniej, a że podczas biegania stopa ani nie drętwieje ani nie boli.

Szkoda bo zacząłem łapać w miarę dobrą formę, a za tydzień miałem jechać na Kierat :/
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 14 2015 03:38am
Dalej biegam + jeżdżę na rowerze bez nawrotu kontuzji!
Pozdrawiam
Banned
Posts: 10,148
Joined: Aug 14 2008
Gold: 0.30
May 14 2015 04:30am
ja z kolegi remontuje piwnice i wpierdole tam swoja bieznie sapphire, zamierzam w najblizszych dniach zrobic pierwsza sesje 3 - 4 kilometry, i bede nakurwial codziennie
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 14 2015 04:38am
Jade dzisiaj po butki chyba. Kalenji sie juz nie nadaja bp robia mi odciski.na stopach
Quote (Mexter @ May 14 2015 10:30am)
ja z kolegi remontuje piwnice i wpierdole tam swoja bieznie sapphire, zamierzam w najblizszych dniach zrobic pierwsza sesje 3 - 4 kilometry, i bede nakurwial codziennie


Bieznia pedalstwo
Banned
Posts: 10,148
Joined: Aug 14 2008
Gold: 0.30
May 14 2015 05:45am
Quote (Over_You @ May 14 2015 11:38am)
Jade dzisiaj po butki chyba. Kalenji sie juz nie nadaja bp robia mi odciski.na stopach

Bieznia pedalstwo


dla profesjonalisty liczy sie skutecznosc, dobra bieznia za pare kafli ma regulowany kat pochylenia ze mozesz zapierdalac po gorke jak po schodach a poza tym wyswietla wszystkie statystyki i podtrztymuje stala predkosc biegu, - biegniesz za wolno spierdolisz sie do tylu, tez lubie pobiegac na zewnatrz ale trenuje codziennie pare godzin i bieganie traktuje jako rodzaj odstresowania i odejscia od rutyny, popierdalac w terenie to zbyt duza wyprawa a tak biore bidon i juz biegne
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
May 16 2015 10:58am
Pierwsza dwunastka w życiu ukończona. Pierwszy raz pobieglem >10 (a i 10 nie biegalem wcale tak duzo) i padam na ryj, ale jestem zadowolony. Ostatni bieg w moich decathlonowych Kalenji za 70 zl, niestety nie nadaja sie juz na bieganie dluzsze niz 5 km bo zaraz na stopie robi mi sie odcisk, takze w ten mily sposob pozegnalem stare buty. W miedzyczasie bylem w sklepiebiegacza po jakis nowy obuw, ostatecznie stanelo na Nike Pegasus - wybral mi je koles w sklepie, ale kuzyn reczyl za niego bo wiekszosci ludziom z AWF tam buty dobiera wiec raczej lipy by mi nie wcisnal, niestety do odbioru dopiero we wtorek. Co do 12 to czasy w moim stylu, czyli srednio-slabe, ale biegalo sie fajnie. Pierwsza szostka po ulicach, potem piątka na stadionie i ostatni km juz slimaczym tempem do domu.
Go Back To Polska Topic List
Prev1398399400401402469Next
Add Reply New Topic New Poll