Quote (Henio17 @ May 11 2015 10:38pm)
Rozgrzej przed biegiem barki i ramiona :)
No wlaśnie masz bardzo dobre rezultaty jak na tak nieregularne bieganie jak na Endomondo ;)
Sam nie wiem czemu takie wyniki udaję mi się osiągać trenując tak jak widać:)
Byłem dziś u lekarza ponieważ od kilku tygodni drętwiała mi stopa, w tej nodze którą miałem operowaną w zeszłym roku. Stwierdził, że przyczyną jest bieganie i że powinienem na chwile obecną przestać biegać. Przynajmniej na jakiś czas, dodatkowo stwierdził że mam coś takiego jak " zapalenie ścięgna prostownika stopy ". Z tą drugą diagnozą planuję się wybrać jeszcze do jakiegoś innego lekarza. Na nic w sumie się zdały tłumaczenia, że drętwienie pojawiało się już wcześniej, a że podczas biegania stopa ani nie drętwieje ani nie boli.
Szkoda bo zacząłem łapać w miarę dobrą formę, a za tydzień miałem jechać na Kierat :/