☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev
1
398
399
400
401
402
416
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 45149
Replies: 4157
Track Topic
Elobos
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold
:
270.00
#3991
Apr 20 2011 12:51am
Quote (YaYco @ Apr 20 2011 07:50am)
a teraz ogolnie po ile hrki chodza? bo mysle nad zrobieniem cta, infi i forti.
jah ber 80-90 ohm pewnie podobnie
tamburyn
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold
:
178.33
#3992
Apr 20 2011 12:51am
Quote (Elobos @ 20 Apr 2011 08:50)
skoro tak mowisz
kurwa Panowie, bo niektórzy się tu opierdalają
jak Wam się widzi idea resetów co 6 miesięcy?
YaYco
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold
:
73,050.00
#3993
Apr 20 2011 12:51am
atencja:
5 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ):
Pozer
, tamburyn, Elobos, YaYco, Kathorga
tamburyn
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold
:
178.33
#3994
Apr 20 2011 12:52am
Quote (YaYco @ 20 Apr 2011 08:51)
atencja:
5 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ):
Pozer
, tamburyn, Elobos, YaYco, Kathorga
fajnie by było, gdyby docenił, że to aż 4k
Ohm za 45fg kupisz
Elobos
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold
:
270.00
#3995
Apr 20 2011 12:53am
Quote (tamburyn @ Apr 20 2011 07:51am)
kurwa Panowie, bo niektórzy się tu opierdalają
jak Wam się widzi idea resetów co 6 miesięcy?
co kazde 6 miechow bedzie to samo ale ma to plusy zbieranie ekipy na ten jeden dzien jest zawsze fajniejsze niz reszta ld
szeryf14
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold
:
10.22
Warn: 80%
#3996
Apr 20 2011 12:53am
6 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): szeryf14, Pozer, tamburyn, Elobos, YaYco, Kathorga
Mógłbyś dać z 1k fg, bo 100 fg na 5 to troche mało
tamburyn
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold
:
178.33
#3997
Apr 20 2011 12:53am
Quote (Elobos @ 20 Apr 2011 08:53)
co kazde 6 miechow bedzie to samo ale ma to plusy
zbieranie ekipy na ten jeden dzien jest zawsze fajniejsze niz reszta ld
to zdecydowanie
ten reset zawalil Blizz, a było na prawdę fajnie
Elobos
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold
:
270.00
#3998
Apr 20 2011 12:54am
Quote (szeryf14 @ Apr 20 2011 07:53am)
6 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): szeryf14, Pozer, tamburyn, Elobos, YaYco, Kathorga
Mógłbyś dać z 1k fg, bo 100 fg na 5 to troche mało
materialista
YaYco
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold
:
73,050.00
#3999
Apr 20 2011 12:54am
Quote (tamburyn @ 20 Apr 2011 08:53)
to zdecydowanie
ten reset zawalil Blizz, a było na prawdę fajnie
z drugiej strony, to i tak wiekszosc sie przesiadzie na d3 jak juz wyjdzie, wiec wiele tych resetow nie bedzie.
Quote (tamburyn @ 20 Apr 2011 08:54)
ja
^^
Quote (szeryf14 @ 20 Apr 2011 08:54)
Wygrywam talary
aaaaaaaaaaaaaa
EZ
This post was edited by YaYco on Apr 20 2011 12:55am
tamburyn
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold
:
178.33
#4000
Apr 20 2011 12:54am
ja
uff,
jakiś dżony kampił,
Pozerze prosimy bądź szczodry
jest nas wielu biedaków a kasę dzielimy na 5 osób
This post was edited by tamburyn on Apr 20 2011 12:58am
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
398
399
400
401
402
416
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact