d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev1398399400401402416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 20 2011 12:51am
Quote (YaYco @ Apr 20 2011 07:50am)
a teraz ogolnie po ile hrki chodza? bo mysle nad zrobieniem cta, infi i forti.


jah ber 80-90 ohm pewnie podobnie
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 12:51am
Quote (Elobos @ 20 Apr 2011 08:50)
skoro tak mowisz  :hail:


kurwa Panowie, bo niektórzy się tu opierdalają :mad:

jak Wam się widzi idea resetów co 6 miesięcy?
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Apr 20 2011 12:51am
atencja:
5 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): Pozer, tamburyn, Elobos, YaYco, Kathorga
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 12:52am
Quote (YaYco @ 20 Apr 2011 08:51)
atencja:
5 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): Pozer, tamburyn, Elobos, YaYco, Kathorga


fajnie by było, gdyby docenił, że to aż 4k :(

Ohm za 45fg kupisz
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 20 2011 12:53am
Quote (tamburyn @ Apr 20 2011 07:51am)
kurwa Panowie, bo niektórzy się tu opierdalają :mad:

jak Wam się widzi idea resetów co 6 miesięcy?


co kazde 6 miechow bedzie to samo ale ma to plusy zbieranie ekipy na ten jeden dzien jest zawsze fajniejsze niz reszta ld
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Apr 20 2011 12:53am
6 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): szeryf14, Pozer, tamburyn, Elobos, YaYco, Kathorga

Mógłbyś dać z 1k fg, bo 100 fg na 5 to troche mało :ph34r:
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 12:53am
Quote (Elobos @ 20 Apr 2011 08:53)
co kazde 6 miechow bedzie to samo ale ma to plusy zbieranie ekipy na ten jeden dzien jest zawsze fajniejsze niz reszta ld


to zdecydowanie :)
ten reset zawalil Blizz, a było na prawdę fajnie :)
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 20 2011 12:54am
Quote (szeryf14 @ Apr 20 2011 07:53am)
6 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): szeryf14, Pozer, tamburyn, Elobos, YaYco, Kathorga

Mógłbyś dać z 1k fg, bo 100 fg na 5 to troche mało  :ph34r:


materialista
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Apr 20 2011 12:54am
Quote (tamburyn @ 20 Apr 2011 08:53)
to zdecydowanie :)
ten reset zawalil Blizz, a było na prawdę fajnie :)


z drugiej strony, to i tak wiekszosc sie przesiadzie na d3 jak juz wyjdzie, wiec wiele tych resetow nie bedzie.

Quote (tamburyn @ 20 Apr 2011 08:54)
ja


^^

Quote (szeryf14 @ 20 Apr 2011 08:54)
Wygrywam talary  :o

aaaaaaaaaaaaaa



EZ

This post was edited by YaYco on Apr 20 2011 12:55am
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 12:54am
ja

uff,
jakiś dżony kampił,

Pozerze prosimy bądź szczodry :cry:
jest nas wielu biedaków a kasę dzielimy na 5 osób :(

This post was edited by tamburyn on Apr 20 2011 12:58am
Go Back To Polska Topic List
Prev1398399400401402416Next
Closed New Topic New Poll