Quote (rruummuunn @ Jul 27 2013 11:12am)
dobre typy, najpierw chcieli double mida, potem nie było adc, na koniec tak zamieszali że chcieli grać 2 jungle.... ostatecznie 2 top, jungla, mid, solo bot adc

no kurwa rankedy /10
ostatnio musiałem grać vayne vs ryze na midzie bo fizz doszedł do wniosku że idzie na bota bo przegra z ryze. w tej samej grze miałem double jungle. ponadto fizz mówił że jak nie oddam mu bota to specjalnie nafeeduje ryze i pójdzie afk xd
E/ tłumaczenia żeby czekał na jungleruw nie zdały się na nic bo 'RYZE MNIE KONTRUJE NIE MOGĘ GRAĆ VS NIEGO OMG TY NOOBIE'
This post was edited by Saskey on Jul 27 2013 03:26am