d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1398339843985398639874030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,211
Joined: Nov 16 2007
Gold: 0.00
Jul 27 2013 03:12am
dobre typy, najpierw chcieli double mida, potem nie było adc, na koniec tak zamieszali że chcieli grać 2 jungle.... ostatecznie 2 top, jungla, mid, solo bot adc :D no kurwa rankedy /10
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Jul 27 2013 03:24am
Quote (rruummuunn @ Jul 27 2013 11:12am)
dobre typy, najpierw chcieli double mida, potem nie było adc, na koniec tak zamieszali że chcieli grać 2 jungle.... ostatecznie 2 top, jungla, mid, solo bot adc :D no kurwa rankedy /10


ostatnio musiałem grać vayne vs ryze na midzie bo fizz doszedł do wniosku że idzie na bota bo przegra z ryze. w tej samej grze miałem double jungle. ponadto fizz mówił że jak nie oddam mu bota to specjalnie nafeeduje ryze i pójdzie afk xd

E/ tłumaczenia żeby czekał na jungleruw nie zdały się na nic bo 'RYZE MNIE KONTRUJE NIE MOGĘ GRAĆ VS NIEGO OMG TY NOOBIE'

This post was edited by Saskey on Jul 27 2013 03:26am
Member
Posts: 8,211
Joined: Nov 16 2007
Gold: 0.00
Jul 27 2013 03:58am
lol wygraliśmy, ale team gówniany zero wardów, kilka aceów i niestety tylko ja pushowałem ostatecznie pantheon pomyślał i przy którymś ace z kolei poszedl ze mną

Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Jul 27 2013 04:00am
kotkamariusz/10
lolpopolsku/10
screenshot/10
Member
Posts: 8,211
Joined: Nov 16 2007
Gold: 0.00
Jul 27 2013 04:02am
Quote (LoQ @ 27 Jul 2013 13:00)
kotkamariusz/10
lolpopolsku/10
screenshot/10


lol po polsku najgorzi, nick w grze ku chwale mojej dzielnej kotki najgorzi, screenshot najgorzi :O
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 27 2013 05:01am
no czesc rumunekkk :wub:
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 27 2013 05:06am
Quote (rruummuunn @ 27 Jul 2013 10:58)
lol wygraliśmy, ale team gówniany zero wardów, kilka aceów i niestety tylko ja pushowałem ostatecznie pantheon pomyślał i przy którymś ace z kolei poszedl ze mną

http://i40.tinypic.com/11hcnpi.jpg


rly, ja polskiego lola wyjebalem po 1grze
w sumie angielskiego tez xDDDDDDD
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 27 2013 05:09am
Quote (Xploosiv @ Jul 27 2013 01:06pm)
rly, ja polskiego lola wyjebalem po 1grze
w sumie angielskiego tez xDDDDDDD


Wif gret pawer kejms
gret raspiratorsibility
Member
Posts: 8,211
Joined: Nov 16 2007
Gold: 0.00
Jul 27 2013 05:34am
Quote (Xploosiv @ 27 Jul 2013 14:06)
rly, ja polskiego lola wyjebalem po 1grze
w sumie angielskiego tez xDDDDDDD


to w jakim języku mam nazwane przedmioty nie ma wpływu na kulistość ziemi uwierz.

Quote (Shapiro @ 27 Jul 2013 14:01)
no czesc rumunekkk :wub:


no cześć :wub:


ktoś duo eune ?

This post was edited by rruummuunn on Jul 27 2013 05:35am
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 27 2013 05:48am
Quote (rruummuunn @ Jul 27 2013 01:34pm)
to w jakim języku mam nazwane przedmioty nie ma wpływu na kulistość ziemi uwierz.



no cześć :wub:


ktoś duo eune ?


ja bym zagral duo, ale nn z kims kto ma polskiego lola
Go Back To Polska Topic List
Prev1398339843985398639874030Next
Closed New Topic New Poll