d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1398239833984398539864030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 40,967
Joined: Dec 11 2007
Gold: 35,282.21
Jul 26 2013 01:58pm
Quote (luksus @ Jul 26 2013 07:50pm)
spoko zią xd sprzedaj kąto zawsze dobrze daja. d4 we poszlo w zaswiaty za 900 xD ne d1.


900zł za internetowe dobry deal jednak pewnie by nie poszło :D
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 26 2013 02:23pm
Quote (zALC @ Jul 26 2013 09:58pm)
900zł za internetowe dobry deal jednak pewnie by nie poszło :D


mialem 61 champow 4 strony
e: odpisalem na twoj pm ale miales wtedy full pm box =/ ale juz na wescie byles

This post was edited by luksus on Jul 26 2013 02:24pm
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Jul 26 2013 03:22pm
cos kurwa czuje ze z tym boostowaniem kont jest tak jak z botowaniem w d3

riot wie o sprawie, jest stanie to eliminować ale z jakiegoś kurwa powodu tego nie robi.
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Jul 26 2013 03:28pm
Quote (lexus1993 @ 26 Jul 2013 23:22)
cos kurwa czuje ze z tym boostowaniem kont jest tak jak z botowaniem w d3

riot wie o sprawie, jest stanie to eliminować ale z jakiegoś kurwa powodu tego nie robi.


oni juz zapowiedzieli w poprzednim sezonie ze sie za to biora

imo pod koniec sezonu dopierdola bustowanych i bustujacych
pod koniec zeby bustujacy nie zdazyli sobie nowego konta walnac w tym sezonie xd

e/ imo nie bedzie banow tylko reset elo i zabranie tych nagrod ;d

This post was edited by Swartor on Jul 26 2013 03:30pm
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 26 2013 03:33pm
Quote (Swartor @ Jul 26 2013 11:28pm)
oni juz zapowiedzieli w poprzednim sezonie ze sie za to biora

imo pod koniec sezonu dopierdola bustowanych i bustujacych
pod koniec zeby bustujacy nie zdazyli sobie nowego konta walnac w tym sezonie xd

e/ imo nie bedzie banow tylko reset elo i zabranie tych nagrod ;d


ja bym na ich miejscu na poczatku next sezonu banowal
przychodzi taki mlodzian13 i mowi do kolegow z gimbazjonu "haha mam diament xDDDD leszcze xD" a oni "ahah taki kozak to pokaz"
"a pokaze xD"
pokazuje, a tu dupa, koledzy go wysmiewaja, mlody dostaje zalamania nerwowego, wpada w narkotyki, niszczy sobie zycie, ale juz wiecej nie oszuka w grze internetowej
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Jul 26 2013 03:57pm
Quote (ZoltySubmarine @ Jul 26 2013 09:33pm)
ja bym na ich miejscu na poczatku next sezonu banowal
przychodzi taki mlodzian13 i mowi do kolegow z gimbazjonu "haha mam diament xDDDD leszcze xD" a oni "ahah taki kozak to pokaz"
"a pokaze xD"
pokazuje, a tu dupa, koledzy go wysmiewaja, mlody dostaje zalamania nerwowego, wpada w narkotyki, niszczy sobie zycie, ale juz wiecej nie oszuka w grze internetowej


lold...
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 26 2013 04:12pm
Quote (ZoltySubmarine @ 26 Jul 2013 22:33)
ja bym na ich miejscu na poczatku next sezonu banowal
przychodzi taki mlodzian13 i mowi do kolegow z gimbazjonu "haha mam diament xDDDD leszcze xD" a oni "ahah taki kozak to pokaz"
"a pokaze xD"
pokazuje, a tu dupa, koledzy go wysmiewaja, mlody dostaje zalamania nerwowego, wpada w narkotyki, niszczy sobie zycie, ale juz wiecej nie oszuka w grze internetowej


xDDD smiechlem
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 26 2013 04:15pm
Quote (1970 @ 26 Jul 2013 19:32)
kupuje star łors jkja


mozemy kiedys pograc razem na multi, juz pewnie nie mam tego skilla co kiedys, ale mysle ze nadal bez problemu bym cie rozjebal B)
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 26 2013 05:55pm
Quote (Xploosiv @ Jul 27 2013 12:12am)
xDDD smiechlem


Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Jul 26 2013 07:13pm
dostalem kolejnego warna za flame :(

ostatnio wylaczyli mi czat na 5 gier to myslalem ze next bedzie ban xd
Go Back To Polska Topic List
Prev1398239833984398539864030Next
Closed New Topic New Poll