Quote (Swartor @ Jul 26 2013 11:28pm)
oni juz zapowiedzieli w poprzednim sezonie ze sie za to biora
imo pod koniec sezonu dopierdola bustowanych i bustujacych
pod koniec zeby bustujacy nie zdazyli sobie nowego konta walnac w tym sezonie xd
e/ imo nie bedzie banow tylko reset elo i zabranie tych nagrod ;d
ja bym na ich miejscu na poczatku next sezonu banowal
przychodzi taki mlodzian13 i mowi do kolegow z gimbazjonu "haha mam diament xDDDD leszcze xD" a oni "ahah taki kozak to pokaz"
"a pokaze xD"
pokazuje, a tu dupa, koledzy go wysmiewaja, mlody dostaje zalamania nerwowego, wpada w narkotyki, niszczy sobie zycie, ale juz wiecej nie oszuka w grze internetowej