Quote (Saskey @ Jul 26 2013 09:03pm)
TO TEMAT O LIDZE LEGEND A NIE NWN2 CZY CZYMŚ TAM
ale my mowimy o lidze legend........
ucs to trinity force
smok tez sie zgadza
Quote (Lander @ Jul 26 2013 09:04pm)
i dwa smoki gniotą cię na pewniaka:(
raz tylko probowalem i zjebalem, bo moje party oprocz mojego typka sobie nie radzi

no jeszcze ewentualnie qara z bombo i ta zhajvie czy jak jej tam jest ma ten fajoski mlotek boguw
This post was edited by ZoltySubmarine on Jul 26 2013 01:05pm