d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1397939803981398239834030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 26 2013 12:15pm
Quote (1970 @ Jul 26 2013 08:15pm)
czesc doktorku


cze pander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 26 2013 12:17pm
Quote (ZoltySubmarine @ Jul 26 2013 08:15pm)
cze pander


zabiles te smoki?
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 26 2013 12:17pm
Quote (Lander @ Jul 26 2013 08:17pm)
zabiles te smoki?


nie, ale za to przeszedlem kampanie w sc1
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 26 2013 12:18pm
Quote (ZoltySubmarine @ Jul 26 2013 08:17pm)
nie, ale za to przeszedlem kampanie w sc1


jesteś mięciutki jak gorące masełko
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 26 2013 12:18pm
Quote (Lander @ Jul 26 2013 08:18pm)
jesteś mięciutki jak gorące masełko


a ty masz raka...........
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 26 2013 12:19pm
Quote (ZoltySubmarine @ Jul 26 2013 08:18pm)
a ty masz raka...........


kurde
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 26 2013 12:20pm
Quote (Lander @ Jul 26 2013 08:19pm)
kurde


czujesz ten zapach guwna? to przegrana e-bujka

ale kiedys wroce do nwn2 i omine te smoki
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 26 2013 12:21pm
Quote (ZoltySubmarine @ Jul 26 2013 08:20pm)
czujesz ten zapach guwna? to przegrana e-bujka

ale kiedys wroce do nwn2 i omine te smoki


nie omijaj bo atutu ZABUJCA SMOKUW nie dostaniesz........
lepiej zrob sobie normalny build
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 26 2013 12:22pm
lepiej dajcie jakąś fajną w miarę nową gierkę
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 26 2013 12:22pm
Quote (Lander @ Jul 26 2013 08:21pm)
nie omijaj bo atutu ZABUJCA SMOKUW  nie dostaniesz........
lepiej zrob sobie normalny build


ale moj build dobry.... 8warr 6def 1czarownik 1ucs (planowane 10ucs) przy 8charyzmy

Quote (1970 @ Jul 26 2013 08:22pm)
lepiej dajcie jakąś fajną w miarę nową gierkę


osu polecam

This post was edited by ZoltySubmarine on Jul 26 2013 12:22pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1397939803981398239834030Next
Closed New Topic New Poll