d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev1397398399400401416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Apr 20 2011 12:47am
Quote (tamburyn @ 20 Apr 2011 08:46)
raczej lindur jesli się zdecyduję- póki co trzecią koleżankę chcę ogarnąć do jutra :)


cos mi sie wydaje, ze poszukam cd-keye, mam chyba gdzies jeszcze 2 komplety ;p
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 20 2011 12:47am
Quote (tamburyn @ Apr 20 2011 07:46am)
raczej lindur jesli się zdecyduję- póki co trzecią koleżankę chcę ogarnąć do jutra :)


mozna i tak
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Apr 20 2011 12:48am
5 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): tamburyn, Elobos, YaYco, szeryf14, Kathorga

this po 20 fg każdy, tylko bez oszukiwania :cry:
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 12:48am
Quote (YaYco @ 20 Apr 2011 08:47)
cos mi sie wydaje, ze poszukam cd-keye, mam chyba gdzies jeszcze 2 komplety ;p


ale nawet nie ma się co zastanawiać- jeśli chcesz zarobić trochę fg to inaczej nie ma szans,
no chyba, że TAKI fart będzie
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 20 2011 12:48am
Quote (szeryf14 @ Apr 20 2011 07:48am)
5 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): tamburyn, Elobos, YaYco, szeryf14, Kathorga

this po 20 fg każdy, tylko bez oszukiwania  :cry:


ta i na koniec wbije jakis bambo i nam podpierdoli posta :angry:
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Apr 20 2011 12:49am
Quote (Elobos @ 20 Apr 2011 08:48)
ta i na koniec wbije jakis bambo i nam podpierdoli posta  :angry:


Nie ma takiej możliwości B)
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 12:49am
Quote (Elobos @ 20 Apr 2011 08:48)
ta i na koniec wbije jakis bambo i nam podpierdoli posta  :angry:


tego się właśnie boję - już tu jeden kampił przed chwilą :angry:

wczoraj podniosła jedna dziewczyna Vexa to se Hoto zrobię :rolleyes:
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 20 2011 12:50am
Quote (szeryf14 @ Apr 20 2011 07:49am)
Nie ma takiej możliwości  B)


skoro tak mowisz :hail:
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Apr 20 2011 12:50am
Quote (tamburyn @ 20 Apr 2011 08:49)
tego się właśnie boję - już tu jeden kampił przed chwilą :angry:

wczoraj podniosła jedna dziewczyna Vexa to se Hoto zrobię :rolleyes:


a teraz ogolnie po ile hrki chodza? bo mysle nad zrobieniem cta, infi i forti.
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Apr 20 2011 12:51am
Quote (tamburyn @ 20 Apr 2011 08:49)
tego się właśnie boję - już tu jeden kampił przed chwilą :angry:

wczoraj podniosła jedna dziewczyna Vexa to se Hoto zrobię :rolleyes:


Ja wczoraj hoto wydropiłem z duriela to się wszyscy rzucili, ale ja byłem pierwszy :ph34r:
Go Back To Polska Topic List
Prev1397398399400401416Next
Closed New Topic New Poll