d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1397839793980398139824030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 280
Joined: Jul 8 2013
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 26 2013 11:11am
te wloczykij na chuj sie sadzisz jebany lapsie
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 26 2013 11:13am
Quote (Saskey @ Jul 26 2013 07:11pm)
XDDDDDDDDDD
EJ BUSZLIK TWITCH JEST RANGED I Z ULTEM MA SPORO RANGE WIĘC NIE MUSISZ STAĆ OBOK KOGOŚ ŻEBY GO BIĆ :UNSURE:


no ale jak strzelam do 5, to chyba logiczne ze w koncu sie przegrupuja/zfleshuja i klikna we mnie skillami? kupa wolał zabawic sie w spectatora

Quote (JestemTulpomSajgona @ Jul 26 2013 07:11pm)
te wloczykij na chuj sie sadzisz jebany lapsie

rofl to to jest ten pajac :D


This post was edited by bushlick on Jul 26 2013 11:20am
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Jul 26 2013 11:14am
Quote (bushlick @ Jul 26 2013 07:13pm)
no ale jak strzelam do 5, to chyba logiczne ze w koncu sie przegrupuja/zfleshuja i klikna we mnie skillami? kupa wolał zabawic sie w spectatora


no bo kto chciałby cię ratować?
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jul 26 2013 11:15am
Quote (Saskey @ Jul 26 2013 07:14pm)
no bo kto chciałby cię ratować?


na pewno nie ja xd
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 26 2013 11:20am
Quote (Unsatiable @ Jul 26 2013 07:15pm)
na pewno nie ja xd


za to twoja mama bardzo chetnie nadstawia sie na nadciagajace bolce

ogolnie wloczykij musisz z sajgonka zalozyc klub kasztanow zyciowych. zarowno w grach komputerowych, jak i przed lustrem zajmujecie ostatnie lokaty

This post was edited by bushlick on Jul 26 2013 11:22am
Member
Posts: 280
Joined: Jul 8 2013
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 26 2013 11:23am
buszlik zjedz snikersa bo gwiazdorzysz
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 26 2013 11:36am
Quote (bushlick @ 26 Jul 2013 18:13)
no ale jak strzelam do 5, to chyba logiczne ze w koncu sie przegrupuja/zfleshuja i klikna we mnie skillami? kupa wolał zabawic sie w spectatora


rofl to to jest ten pajac :D


kto to? :D
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 26 2013 11:39am
ten typek emo, co wyglada jakby mu ktos za mlodu srogie kolano na brode zapierdolil i ma rysy twarzy jak wloczykij z muminkow

This post was edited by bushlick on Jul 26 2013 11:40am
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 26 2013 11:55am
Quote (Atanok @ Jul 26 2013 04:58pm)
Graj z tardkiem i bogiem ligi buszlikiem, wszyscy jestescie mentalnymi azjatami, wiec top3 players szybko osiagniecie.


ej o mnie nie zapominaj, tez bym chcial byc azjato...... wiesz jak dobrze by mi w osu szlo?

Quote (bushlick @ Jul 26 2013 07:39pm)
ten typek emo, co wyglada jakby mu ktos za mlodu srogie kolano na brode zapierdolil i ma rysy twarzy jak wloczykij z muminkow


damundo jesli dobrze pamietam

This post was edited by ZoltySubmarine on Jul 26 2013 12:06pm
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 26 2013 12:15pm
Quote (ZoltySubmarine @ 26 Jul 2013 19:55)
ej o mnie nie zapominaj, tez bym chcial byc azjato...... wiesz jak dobrze by mi w osu szlo?



damundo jesli dobrze pamietam


czesc doktorku
Go Back To Polska Topic List
Prev1397839793980398139824030Next
Closed New Topic New Poll