Quote (Atanok @ Jul 26 2013 04:58pm)
Graj z tardkiem i bogiem ligi buszlikiem, wszyscy jestescie mentalnymi azjatami, wiec top3 players szybko osiagniecie.
ej o mnie nie zapominaj, tez bym chcial byc azjato...... wiesz jak dobrze by mi w osu szlo?
Quote (bushlick @ Jul 26 2013 07:39pm)
ten typek emo, co wyglada jakby mu ktos za mlodu srogie kolano na brode zapierdolil i ma rysy twarzy jak wloczykij z muminkow
damundo jesli dobrze pamietam
This post was edited by ZoltySubmarine on Jul 26 2013 12:06pm