d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1397739783979398039814030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jul 26 2013 10:41am
Quote (LukaSss @ Jul 26 2013 06:39pm)
Tylko na tym koncie nie spierdol mmr xd


kurwa, ide do gory jak pojebany. zaraz bede gral bo3 do plat IV, a na moim mam zjebane mmr przez kilka gier i teraz nie mam ochoty tam grac.
Member
Posts: 7,193
Joined: Jul 9 2008
Gold: 0.00
Jul 26 2013 10:51am
Jest tutaj ktos w jakiejs druzynie rankingowej, ktora czesto gra i mozna sie dolaczyc? -_-
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 26 2013 10:53am
kupa69 aka bronzowy jezyk, lub brazowe elo -> czolowy gracz. skumajcie akcje:

gram twitchem i mowie do rzyga: 'ej kupa wjedziemy w nich, pozabijam smietnikow'
strzelam do nich, zabilem 2, obilem ryj pozostalym 3, zajebali mnie
PATRZE A KUPA STOI 10 KM ZA MNA FULL HP FULL MANA I SOBIE 1 DZIDKE RZUCIL.

dobra mowie chuj, zamulil sie.. 'dawaj wbijamy jeszcze raz, ale zrob cos, przytankuj, whatever'
znowu strzelam, zabilem 2, obilem ryj pozostalym 3, zajebali mnie
PATRZE A KUPA STOI 10 KM ZA MNA FULL HP FULL MANA I SOBIE 1 DZIDKE RZUCIL.

REKORD KURWA -> PROSZE KOGOS KTO MA WTYKI U ICEFROGA, NIECH GO ZDEGRADUJA TAM GDZIE JEGO MIEJSCE (BRUNZ FYNF)

Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Jul 26 2013 10:56am
buszlik, czemu nie masz jeszcze czelendzera skoro w lolu wystarczy 5apm a ty w docie robisz po 1000apm? poza tym lol jest podobno łatwiejszy a ty siedzisz w silverze a w docie byłeś bogiem :wacko:
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 26 2013 11:03am
Quote (Saskey @ Jul 26 2013 06:56pm)
buszlik, czemu nie masz jeszcze czelendzera skoro w lolu wystarczy 5apm a ty w docie robisz po 1000apm? poza tym lol jest podobno łatwiejszy a ty siedzisz w silverze a w docie byłeś bogiem :wacko:


bo rozgrywam 1 rankeda dziennie, bez run i to jeszcze z takimi typami ze dupa boli. spytaj zawodnikow z jsp, kto jest mvp w kazdej rozgrywce :D
zilber sie nie zmieni w najblizszym czasie, poniewaz ruszyla liga w dotke i musze tam pograc (3/0 atm)
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Jul 26 2013 11:06am
na chuj pierdolisz że nie masz run skoro masz tam pełne trzy strony?
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 26 2013 11:09am
BO NIE MAM KLUCZOWYCH RUN I MUSZE JE DOFARMIC?
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jul 26 2013 11:09am
Quote (bushlick @ Jul 26 2013 06:53pm)
kupa69 aka bronzowy jezyk, lub brazowe elo -> czolowy gracz. skumajcie akcje:

gram twitchem i mowie do rzyga: 'ej kupa wjedziemy w nich, pozabijam smietnikow'
strzelam do nich, zabilem 2, obilem ryj pozostalym 3, zajebali mnie
PATRZE A KUPA STOI 10 KM ZA MNA FULL HP FULL MANA I SOBIE 1 DZIDKE RZUCIL.

dobra mowie chuj, zamulil sie.. 'dawaj wbijamy jeszcze raz, ale zrob cos, przytankuj, whatever'
znowu strzelam, zabilem 2, obilem ryj pozostalym 3, zajebali mnie
PATRZE A KUPA STOI 10 KM ZA MNA FULL HP FULL MANA I SOBIE 1 DZIDKE RZUCIL.

REKORD KURWA -> PROSZE KOGOS KTO MA WTYKI U ICEFROGA, NIECH GO ZDEGRADUJA TAM GDZIE JEGO MIEJSCE (BRUNZ FYNF)


dobra beka jak buszlig wskakuje twitchem w ult katariny i jeszcze sie mnie pyta po smierci czemu jak tam nie wskoczylem w formie kota <5>
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 26 2013 11:10am
zabijam 5 jak ktorys kiep (kupa69) stankowalby 1 spella/hita. chuj tam lepiej postac z 2000 zycia poza ich baza, gdzie toczy sie walka
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Jul 26 2013 11:11am
XDDDDDDDDDD
EJ BUSZLIK TWITCH JEST RANGED I Z ULTEM MA SPORO RANGE WIĘC NIE MUSISZ STAĆ OBOK KOGOŚ ŻEBY GO BIĆ :UNSURE:

This post was edited by Saskey on Jul 26 2013 11:12am
Go Back To Polska Topic List
Prev1397739783979398039814030Next
Closed New Topic New Poll