Quote (Atanok @ 26 Jul 2013 16:58)
Graj z tardkiem i bogiem ligi buszlikiem, wszyscy jestescie mentalnymi azjatami, wiec top3 players szybko osiagniecie.
nie mam zamiaru, gram w lola jak nie mam co robić, pickuje co chce i idę gdzie chce. jestem chujowy bo siedzę na goldzie i nie uważam się za "lepszego"
e; jak gram żeby sobie pograć a nie wygrać i mam w teamie płaczków którzy za wszelką cene chcą wygrać i przepierdalają swoją linie 0/xx to ładnie
This post was edited by 1970 on Jul 26 2013 09:02am