d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1397539763977397839794030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Jul 26 2013 07:06am
Quote (1970 @ Jul 26 2013 02:36pm)
nawet mi się z nimi pisać nie chce, alt tab i wyjebane
taki to jestem  B)


EuNE czy EUW?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 26 2013 07:06am
Quote (1970 @ 26 Jul 2013 14:36)
nawet mi się z nimi pisać nie chce, alt tab i wyjebane
taki to jestem  B)


Dojrzale i nietoksyczne forum ligi retardow/10.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jul 26 2013 07:58am
gram sobie u radkiego i normalnie win za winem i moj win streak sie skonczyl na polskim bot premade, kotry do 11 minuty byl afk xd
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 26 2013 07:59am
Quote (Unsatiable @ 26 Jul 2013 14:58)
gram sobie u radkiego i normalnie win za winem i moj win streak sie skonczyl na polskim bot premade, kotry do 11 minuty byl afk xd


jakie konto takie granie........
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 26 2013 08:01am
Quote (Wykluczone @ 26 Jul 2013 14:42)
jest sie czym chwalic


dokładnie
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,790.49
Jul 26 2013 08:53am
Quote (1970 @ Jul 26 2013 12:29pm)
nudzi już mi się trochę lol i jak mam szczekającego polaczka w timie ide afk, latwo


jaka dywizja? Z ciekawości pytam bo dawno nie spotkałem się z takimi typowymi trollami
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Jul 26 2013 08:55am
Quote (zALC @ Jul 26 2013 04:53pm)
jaka dywizja? Z ciekawości pytam bo dawno nie spotkałem się z takimi typowymi trollami


ty to pograj zamiast się pytać :angry:
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 26 2013 08:57am
Quote (zALC @ 26 Jul 2013 16:53)
jaka dywizja? Z ciekawości pytam bo dawno nie spotkałem się z takimi typowymi trollami


gold 5, spadłem trochę bo nie grałem parę miesięcy
odechciewa mi się grać jak z latwością wbijam te 9x punktów i potem mam polaczków którzy szczekają i feedują, więcej się wkurwiam niż mam radości z gry to idę afk
tyle już w tą gre pograłem że mam wyjebane, też swego czasu płakałem w chuj na team.

This post was edited by 1970 on Jul 26 2013 08:57am
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,790.49
Jul 26 2013 08:57am
Quote (Saskey @ Jul 26 2013 02:55pm)
ty to pograj zamiast się pytać :angry:


W weekend na bank pogram, słabo z czasem w tygodniu~~

This post was edited by zALC on Jul 26 2013 08:58am
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 26 2013 08:58am
Quote (1970 @ 26 Jul 2013 16:57)
gold 5, spadłem trochę bo nie grałem parę miesięcy
odechciewa mi się grać jak z latwością wbijam te 9x punktów i potem mam polaczków którzy szczekają i feedują, więcej się wkurwiam niż mam radości z gry to idę afk
tyle już w tą gre pograłem że mam wyjebane, też swego czasu płakałem w chuj na team.


Graj z tardkiem i bogiem ligi buszlikiem, wszyscy jestescie mentalnymi azjatami, wiec top3 players szybko osiagniecie.

This post was edited by Atanok on Jul 26 2013 08:58am
Go Back To Polska Topic List
Prev1397539763977397839794030Next
Closed New Topic New Poll