Quote (zALC @ 26 Jul 2013 16:53)
jaka dywizja? Z ciekawości pytam bo dawno nie spotkałem się z takimi typowymi trollami
gold 5, spadłem trochę bo nie grałem parę miesięcy
odechciewa mi się grać jak z latwością wbijam te 9x punktów i potem mam polaczków którzy szczekają i feedują, więcej się wkurwiam niż mam radości z gry to idę afk
tyle już w tą gre pograłem że mam wyjebane, też swego czasu płakałem w chuj na team.
This post was edited by 1970 on Jul 26 2013 08:57am