d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1397239733974397539764030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 25 2013 01:32pm
Quote (ZoltySubmarine @ 25 Jul 2013 20:32)
masz racje radek, nie daj sie.....
w ogole wyjeb wszystkich przyjaciol i cwicz apm


ciebie tez
starczy 2apm
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 25 2013 01:34pm
Quote (Xploosiv @ Jul 25 2013 09:32pm)
ciebie tez
starczy 2apm


afczac ta gre mialem 12apm, wiecej niz w mineralsach ;DDDD
Member
Posts: 1,476
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jul 25 2013 02:05pm
Quote (Unsatiable @ Jul 25 2013 09:05pm)
ja moge pograc drugim kontem, ktore jest w bronze, ale to za jakies 15 minut.


Koledzy z teamspeak'a mówią, że jesteś słaby
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 25 2013 02:07pm
Quote (Miza93 @ Jul 25 2013 10:05pm)
Koledzy z teamspeak'a mówią, że jesteś słaby


kuba jest najlepszym miderem w polsce
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 25 2013 02:08pm
Quote (Miza93 @ 25 Jul 2013 22:05)
Koledzy z teamspeak'a mówią, że jesteś słaby


z bombim jesteś na tsie?
Member
Posts: 1,476
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jul 25 2013 02:14pm
Quote (1970 @ Jul 25 2013 10:08pm)
z bombim jesteś na tsie?


Już nie :)
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 25 2013 02:15pm
Quote (Miza93 @ Jul 25 2013 10:14pm)
Już nie :)


a szkoda :wub:
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 25 2013 02:18pm
bushlick gramy cos?
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 25 2013 02:20pm
Quote (ZoltySubmarine @ Jul 25 2013 10:18pm)
bushlick gramy cos?


mozemy
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 25 2013 02:23pm
Quote (bushlick @ Jul 25 2013 10:20pm)
mozemy


nazwa przywolywacza?
Go Back To Polska Topic List
Prev1397239733974397539764030Next
Closed New Topic New Poll