d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1397039713972397339744030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,386.59
Jul 25 2013 01:09pm
Quote (1970 @ Jul 25 2013 05:45pm)
nie gram trujek, zapodaj jakiś vod z turnieju z tym buildem


za czasów kiedy 5g/s nie był pasywem praktycznie każdy gp miał po kilka ab'ów wiec dziwne, ze jakos ci to umknelo. Mozesz sobie poszperac po necie

This post was edited by zALC on Jul 25 2013 01:10pm
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 25 2013 01:10pm
zostawcie ta dziewczyne, nawet cyckow nie pokazala, a juz puszczacie na nia ciezkie dziala flameonowe........
ogarnijcie sie
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 25 2013 01:10pm
Quote (zALC @ 25 Jul 2013 21:09)
za czasów kiedy 5g/s nie był pasywem praktycznie każdy gp miał po kilka ab'ów + same runy na crit


chyba na początku lola jak jeszcze się grało crit gp z occultem
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Jul 25 2013 01:11pm
to nie jest dziewczyna
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Jul 25 2013 01:13pm
Kolejny plat wbity ;d
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jul 25 2013 01:14pm
Quote (LukaSss @ Jul 25 2013 09:13pm)
Kolejny plat wbity ;d


szkoda, ze nie chciales wyjsc mi z tego sylwera :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( x100
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,386.59
Jul 25 2013 01:14pm
Quote (1970 @ Jul 25 2013 07:10pm)
chyba na początku lola jak jeszcze się grało crit gp z occultem


nie wiem kiedy wszedl pasyw na gp/5, zapewne byl to 1 sezon jednak build jak najbardziej grywalny i gp perma banned. W chuj golda z itemow, extra gold z Q, kazdy strzal ok. 300-400dmg z runami na crit dmg bez przedmiotow. W 20-25minucie bez specjalnego bycia nafeedowanym mozna bylo miec full build
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Jul 25 2013 01:15pm
Quote (Unsatiable @ Jul 25 2013 08:14pm)
szkoda, ze nie chciales wyjsc mi z tego sylwera :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( x100


za 300 fg mi się nie chce z Twoim mmr ;d
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 25 2013 01:15pm
ej kuba, ale dalej chyba jestesmy kumplami co?
w sumie ostatnio synu marnotrawny fg ojcu nie chciales dac, ale powiedzmy, ze tego juz nie pamietam.........
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jul 25 2013 01:17pm
Quote (Xploosiv @ Jul 25 2013 09:15pm)
ej kuba, ale dalej chyba jestesmy kumplami co?
w sumie ostatnio synu marnotrawny fg ojcu nie chciales dac, ale powiedzmy, ze tego juz nie pamietam.........


dalej masz smite wartego z 1000 fg lol..

Quote (LukaSss @ Jul 25 2013 09:15pm)
za 300 fg mi się nie chce z Twoim mmr ;d


no ale to by pokazalo, ze jestes naprawde dobrym graczem ligi legend..............
Go Back To Polska Topic List
Prev1397039713972397339744030Next
Closed New Topic New Poll