d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1396397398399400469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 26 2015 05:12am
Quote (RividWaclawek @ 26 Apr 2015 13:07)
JA ZULTKA KOCHAM I CZARNEGO KOCHAM, ALE BIEGACZY TO BYM WLASNYMI REKAMI DUSIL


kurwa mac, przez te wasze biegi małpie nie można sie po mokotowie/ursynowie/wilanowie poruszac - dajcie sobie spokoj i biegajcie kurwa w lesie kabackim lub mlocinskim


ten jak przylamentowal ;DDDDD
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Apr 26 2015 05:16am
Quote (RividWaclawek @ 26 Apr 2015 13:07)
JA ZULTKA KOCHAM I CZARNEGO KOCHAM, ALE BIEGACZY TO BYM WLASNYMI REKAMI DUSIL


kurwa mac, przez te wasze biegi małpie nie można sie po mokotowie/ursynowie/wilanowie poruszac - dajcie sobie spokoj i biegajcie kurwa w lesie kabackim lub mlocinskim


alez stop lament! xd
Member
Posts: 1,609
Joined: Jun 11 2014
Gold: 3.00
Warn: 20%
Apr 26 2015 05:19am
Quote (YaYco @ Apr 26 2015 01:16pm)
alez stop lament! xd


Quote (cOr @ Apr 26 2015 01:12pm)
ten jak przylamentowal ;DDDDD


ale macie wpierdol :angry:
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 26 2015 12:41pm
Quote (RividWaclawek @ 26 Apr 2015 13:19)
ale macie wpierdol :angry:


masz muj łuk
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Apr 26 2015 12:54pm
Quote (tamburyn @ 26 Apr 2015 20:41)
masz muj łuk


.........................................................
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 4 2015 02:59pm
Biegł ktoś wczoraj Wings for life? :) za rok nie odpuszczę, Cor myślę że możemy jechać za rok :D
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 4 2015 03:54pm
Quote (b0b3k @ 4 May 2015 22:59)
Biegł ktoś wczoraj Wings for life? :) za rok nie odpuszczę, Cor myślę że możemy jechać za rok :D


zebym po 10 minutach wracal do domu? :D thx
lepiej strefy czasowe ogarnij bo ja tu dzide uskuteczniam zeby piatke zbic a ten poszedl do domu zanim dobieglem [*]
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 4 2015 04:42pm
czemu jak biegam to mnie prawie tylko łapy bola i ramiona xD niesamowicie to wkurwia
wat du
Member
Posts: 1,609
Joined: Jun 11 2014
Gold: 3.00
Warn: 20%
May 4 2015 05:24pm
Quote (kacperq @ May 5 2015 12:42am)
czemu jak biegam to mnie prawie tylko łapy bola i ramiona xD niesamowicie to wkurwia
wat du


bo biega sie na tych konczynach bez kciuka
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 5 2015 04:09pm
Quote (kacperq @ 5 May 2015 00:42)
czemu jak biegam to mnie prawie tylko łapy bola i ramiona xD niesamowicie to wkurwia
wat du


nie wiem na ile sirius to pytanie ale moze po prostu robisz jakies cudaczne nieprawidlowe wymachy? ;d
Go Back To Polska Topic List
Prev1396397398399400469Next
Add Reply New Topic New Poll