d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev1396397398399400416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 20 2011 12:42am
Quote (szeryf14 @ Apr 20 2011 07:41am)
Tylko i wyłącznie ele, jak masz na nld jakiś char to możemy duela zagrać ;>


jesli chodzi o pvp to raczej tak ale dla 4fun to mozna zrobic cos innego
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Apr 20 2011 12:42am
Quote (Elobos @ 20 Apr 2011 08:41)
nie  :mad:


EJ to jak dzielimy, bo dużo chętnych chyba :ph34r:

This post was edited by szeryf14 on Apr 20 2011 12:43am
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 20 2011 12:43am
Quote (szeryf14 @ Apr 20 2011 07:42am)
EJ to jak dzielimy, bo dużo chętny chyba  :ph34r:


zbyt duzo :mellow:
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 12:43am
Quote (szeryf14 @ 20 Apr 2011 08:42)
EJ to jak dzielimy, bo dużo chętny chyba  :ph34r:


5 osób- pod warunkiem, że nikt nas w jucha nie zrobi :D

tak sobie myślę o shape, bo nawet kilka skillerów mi poleciało

kurde działamy, w 5 osób wbijemy w 3 minuty pod warunkiem, że będzie każdy pisał coś :angry:

This post was edited by tamburyn on Apr 20 2011 12:45am
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 20 2011 12:44am
Quote (tamburyn @ Apr 20 2011 07:43am)
5 osób- pod warunkiem, że nikt nas w jucha nie zrobi :D

tak sobie myślę o shape, bo nawet kilka skillerów mi poleciało


robisz ld czy nld bo jak cos to na nld moge miec jeszcze kilka itemow
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Apr 20 2011 12:45am
Quote (tamburyn @ 20 Apr 2011 08:42)
na początku wolałbym nie kombinować, bo z moją wiedzą nt. druida jest delikatnie mówiąc kiepsko :)



z tego co widzę jest nas 5 sztuk do podziałki :)



:o
kocham króliki <3


Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Apr 20 2011 12:45am
Quote (szeryf14 @ 20 Apr 2011 08:45)
http://sharon.jamin.pl/obrazy/krolik1_thumb.jpg


przypomina mi mefista.
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 20 2011 12:46am
Quote (szeryf14 @ Apr 20 2011 07:45am)
http://sharon.jamin.pl/obrazy/krolik1_thumb.jpg


nawet fajny :)
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Apr 20 2011 12:46am
Quote (tamburyn @ 20 Apr 2011 08:43)
5 osób- pod warunkiem, że nikt nas w jucha nie zrobi :D

tak sobie myślę o shape, bo nawet kilka skillerów mi poleciało

kurde działamy, w 5 osób wbijemy w 3 minuty pod warunkiem, że będzie każdy pisał coś :angry:


ELE :fume:

5? Czyli kto? ;s
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 12:46am
Quote (Elobos @ 20 Apr 2011 08:44)
robisz ld czy nld bo jak cos to na nld moge miec jeszcze kilka itemow


raczej lindur jesli się zdecyduję- póki co trzecią koleżankę chcę ogarnąć do jutra :)

e/
piąteczka w temacie ;)

Quote (szeryf14 @ 20 Apr 2011 08:45)
http://sharon.jamin.pl/obrazy/krolik1_thumb.jpg


misiak :wub:

This post was edited by tamburyn on Apr 20 2011 12:47am
Go Back To Polska Topic List
Prev1396397398399400416Next
Closed New Topic New Poll