d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1396839693970397139724030Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Jul 25 2013 08:54am
aegis zostaje, bulwark wyrzucajo, przecież mówiłem
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,442.64
Jul 25 2013 09:01am
Quote (1970 @ Jul 25 2013 01:50pm)
nochybanie


nie? najlepszy build na turniejach nightcupach i innych eslowych eventach ale k

e/ 3n3 ofc

This post was edited by zALC on Jul 25 2013 09:03am
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 25 2013 11:37am
Quote (Unsatiable @ Jul 25 2013 03:18pm)
jak to bulwark wywalajo ;((((((((


bardzo dobrze. aegis armoru tez ma chyba juz nie dawac.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 25 2013 11:45am
Quote (zALC @ 25 Jul 2013 17:01)
nie? najlepszy build na turniejach nightcupach i innych eslowych eventach ale k

e/ 3n3 ofc


nie gram trujek, zapodaj jakiś vod z turnieju z tym buildem
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Jul 25 2013 12:09pm
Ja pierdole.. silver V forever EUNE.... KAZDA gra taka sama... ja mialem 4-0, bo zabilem 3 razy fizza na linii i raz supa nida (gralem anivia), ale jayce tak nafeedowal yoricka z topa, ze glowa mala
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 25 2013 12:14pm
Quote (Rushe @ Jul 25 2013 08:09pm)
Ja pierdole.. silver V forever EUNE.... KAZDA gra taka sama... ja mialem 4-0, bo zabilem 3 razy fizza na linii i raz supa nida (gralem anivia), ale jayce tak nafeedowal yoricka z topa, ze glowa mala


idz na euw lepsi gracze w koncu, bedziecie kerowac
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 25 2013 12:43pm
Quote (luksus @ Jul 25 2013 08:14pm)
idz na euw lepsi gracze w koncu, bedziecie kerowac


xD
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 25 2013 12:48pm
gra ktos jakies normale na wschodzie?
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Jul 25 2013 12:50pm
jutro mogę
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 25 2013 12:51pm
Quote (TardekTJK @ Jul 25 2013 08:48pm)
gra ktos jakies normale na wschodzie?


przed chwila z radkiem gralismy w jakis ums co wydawac by sie moglo, ze to lol byl, cuz najwiecej apm 18 na 5typa
Go Back To Polska Topic List
Prev1396839693970397139724030Next
Closed New Topic New Poll