Quote (Rushe @ Jul 25 2013 08:09pm)
Ja pierdole.. silver V forever EUNE.... KAZDA gra taka sama... ja mialem 4-0, bo zabilem 3 razy fizza na linii i raz supa nida (gralem anivia), ale jayce tak nafeedowal yoricka z topa, ze glowa mala
idz na euw lepsi gracze w koncu, bedziecie kerowac